Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nekem egy sima régi TV-m van....

Nekem egy sima régi TV-m van. Mennyibe fáj összesen, ha pl. DigiTV adást szeretnék fogni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 13:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Elég sokat dumáltok, de még mindig nem kaptam választ.

Ha megnézed a DigiTv honlapját, akkor kiderül, hogy nem adnak semmit, neked kell meglennie az eszközöknek, és pl. HD adást adnak, úgyhogy kell valami dekóder is, meg antenna. Azt kérdezem, hogy milyen eszközt érdemes venni, és összesen mennyibe kerül. Nem a havidij, hanem az egyszeri szükséges eruházások teljes ára érdekel.

2011. máj. 12. 07:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Digis vagyok SEMMIT nem kell venned!Hűségidő sincs bemész az ügyfélszolgálatra vagy neten vagy telefonon megrendeled a téged érdeklő csomagot rögzítik utána a szerelő felveszi veled a kapcsolatot (engem két nap után hívott)amikor mindketten ráértek jön felszereli az antennát behúzza a kábelt beállítja a beltérit amit mind ő hoz.Ha visszamondod akkor vissza kell szolgáltatni a beltérit meg a parabola antennát mert az a digi tulajdona marad.a szerelésért kérnek némi aprópénzt nekem 3500 forint volt cakk pakk.
2011. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerelést kell fizetni, ami 3500? És lakótelepi lakásba is beszerelik? Antennát hova rakják?
2011. máj. 12. 15:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Lakótelep ha jó felé néz az erkélyed,vagy ha megengedik,hogy a tetőn legyen az antenna akkor nincs probléma,vagy ha van a házatokban digi kábel akkor még egyszerűbb. de a diginél mindenre pontosan válaszolnak semmibe nem kerül.
2011. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! nálunk is digi van, a közepes csomag, ami havi 2700.-

A beszerelésért kellett fizetni 5000.-Ft-ot, majd megint 5000.-, már nem emlékszem,h ezt mire. A szolgáltatótól tudod bérelni a beltéri egységet is és az antennát is, ez díjmentes teljesen. Tehát nekünk 10.000.- FT volt összesen a bekötés meg még amit a szerelőnek adtam zsebbe.

Ha kérdésed van,szólj!

2011. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nincs erkély, eddig UPC jött falból.
2011. máj. 17. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!