Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen hűtőt, mosógépet,...

Milyen hűtőt, mosógépet, mikrosütőt vegyek összesen 300. 000, - Ft-ért?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva költözöm új lakásba, egy alul fagyasztós, felül normál, kb 90/240 l-es hűtőn, felültöltős mosógépen és normál mikrón gondolkodom.

Ezekre kb. 300.000,- Ft-ot szánnék. Tudtok tippeket adni, hogy mit érdemes, vagy esetleg létezik valami internetes tesztmagazin?

Bemegyek egy Média Marktba és szédülök annyi féle van mindenből, örülnék pár jótanácsnak.


Köszi előre is a válaszokat!


2011. júl. 13. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ezekre nem kell ennyit költened, még akkor sem ha bőven nem a legolcsóbbakat veszed, de te tudod. rendelj neten vagy menj bemutatóterembe. hol laksz?
2011. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
[link] 73. oldal
2011. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én olyan 20k-ért vennék mikrót, 100k-ért egy normál hűtőt, ugyanannyiért még egy nagy fagyasztószekrényt/ládát, illetve a maradékból egy mosógépet.


De tényleg nem kell ennyit költened rájuk, 200k-ból is meg lehet úszni.

2011. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem Zanussi kombi hűtőm van, a márka nagyon jó. Az a bánatom, hogy kombit vettem, és nem külön hűtőt és külön fagyasztót, így egyszerre kell olvasztanom mindkét részt akkor is, ha valamelyiknél esetleg még nem kellene. A fagyasztórészt elegendő lenne évente 2x, a felső részt viszont ennél többször szoktam takarítani. Árban akár így, akár úgy kb. 100 ezerből kijön.

A felültöltős Whirpol mosógép is 80-90 körül van, tehát bőven elég lesz a pénzed. (Ezzel kapcsolatban nekem azt mondta a szerelő-ismerősöm: minél több a kütyü rajta, annál több a meghibásodási lehetőség)

2011. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
felültöltés whirlpool felejtős, a 95%-uk rozsdásodik max 2-3 éven belül
2011. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyém már 5 éves és kutya baja. Igaz, hogy minden mosás után alaposan szárazra törülön, és még azok után is nyitva hagyom kb. 2-3 órán át.
2011. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ott kezd,hogy nem a MédiaMarktba vásárolsz,és máris fele annyi is elég rá. Tanácsot ebben szerintem nehéz adni,te tudod neked melyik tetszik, melyik illik külsőre a lakás többi berendezéséhez, és gondold meg milyen plussz funkciókra van szükséged-pl. grillezős mikró,szárító funkció,jégkocka csináló? Az energiaosztály besorolására is érdemes ma már figyelni.
2011. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mediamarkt?! az nagyond rága! argep.hu
2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, bocs, félreolvastam:D
2011. júl. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mosógépem WHIRLPOOL ÉS ELÉGGÉ SOK ismerősömnek van AZ 5 éves és nem rozsdásodik felültöltős mikoróból szerintem veszel samsungot az is tök jó és olyan 15 körül van hűtőből whirlpool vagy electrolux... nekem ez a véleményem miután a 140 ezres bosch mosógépem 3 év után tönkrement!!!!!!!!!!! a whirlpoolt többet is használom és többet is bír és csak 80 volt!!!!
2011. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!