Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik ágymatracot javasoljáto...

Melyik ágymatracot javasoljátok hason - ritkábban oldalt - alváshoz?

Figyelt kérdés
Szinte csak hason vagy oldalt alszok (sulyom 88 kg), sokat forgolódok és az ilyen alvási szokáshoz keresem a legmegfelelőbb ágymatracot 180x200 cm-es méretben. Kinek mi a tapasztalata? Egy "nagy" matracot érdemes venni vagy inkább 2db 90x200 cm-esből összeállítani?
2011. ápr. 5. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Memo matracot :) Ha gondolod priviben tudok róla linket küldeni de nem szeretnék itt reklámozni.
2011. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ifj. Hahn Gábor válasza:

Jó reggelt!


Az eddigi tapasztalataink azt mutatják, hogy egy darabban kellemesebb a matrac használata, ezért én ezt javaslom.


Ettől csak abban az esetben szükséges eltérni, ha más a két alvó komfort zónája, ilyenkor szükség lehet két teljesen különböző ágymatrac egymás mellé fektetésére is.


Szerintem érdemes megpróbálkozni egy memory réteggel ellátott matraccal. Az igazi persze az lenne, ha sikerülne leszokni a hason fekvésről...:)


Egyébként a legjobb módszer: próbálni. Érdemes ellátogatni több szaküzletbe, ott az eladók - általában - értenek a matracokhoz, tudnak segíteni. De a legfontosabb mindig az, hogy jól érezze magát az ember a matracán, ezt pedig csak mi tudjuk kipróbálni, mert a kényelmesség nagyon szubjektív!


Üdvözlettel,


Ifj. Hahn Gábor,

Matrackuckó

2011. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket és várom a további véleményeket, tapasztalatokat :)


Első: szerintem írd le itt, hiszen gondolom, hogy nem csak engem érdekelne a dolog és milyen jó, ha egyszerre több embernek is tudsz segíteni :)

Szóval várjuk a linket, linkeket!

2011. ápr. 5. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!