Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Reluxát szeretnék venni,...

Reluxát szeretnék venni, hogyan mérjek?

Figyelt kérdés

Szeretnék a hálószobám ablakára reluxát rakni, sajnos a redőny nem megoldható (panelház, az ablakot úgy lehet kinyitni, hogy középen fordul), meg sokba is kerülne. Nézegettem árakat, de elég drágának tartom a munkadíjat (7-8ezer Ft), így magam szeretném megvenni, felszerelni. Viszont gondban vagyok a méretekkel, magát az ablaküvegeket lemértem, az egyik 125x125, a másik 129x47cm. Ezek amúgy régi ablakok, nem hőszigeteltek, az előző tulajnál is volt reluxa, a két ablak között. Hova szokás amúgy rakni? A két üveg közé, vagy kívülre?

Mindenféle segítségért, tippért nagyon hálás lennék! :)


2011. márc. 24. 10:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit elírtam, szóval az utóbbi méret 47cm széles és 129cm hosszú. :))
2011. márc. 24. 10:16
 2/7 Olga néni ***** válasza:
Két üveg közé bonyolult. Kívülre tedd, és úgy mérd, hogy az ablakot ki lehessen nyitni a reluxával is (1-2 cm-el rövidebbre).
2011. márc. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kívűlre a redőnyt szokták tenni, a reluxát vagy a két üveg közé, vagy belűlre, az ablaküveg pontos méreteit kell figyelembe venni.

Ha esetleg mégsem magad fognál neki és érdekel, van árkalkulátor:

[link]

2011. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a 'kívül' az lett volna, hogy bent a szobában, szóval nem a két üveg között, hanem belül akkor. Kicsit nyakatekert lett. :D
2011. márc. 24. 10:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem, minden furat megvan az ablakon, még a kivezető is, ezért kérdeztem, de nekem is jobb lenne, ha nem közte lenne, a másik szobában néha beszorul, stb. Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 24. 10:57
 6/7 Olga néni ***** válasza:
Naná, hogy belül. Én sem az utcára gondoltam!
2011. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 rasman válasza:

Ebben a webáruházban megtudod rendelni a reluxát és a felszerelési segédletet is el tudod olvasni hozzá:


[link]

2011. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!