Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jól néz ki egy feketére...

Jól néz ki egy feketére csempézett fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Építkezünk és a fürdőszobát fekete-fehérre szeretnénk, úgy, hogy a csempe fekete, szemmagaságban megtörve egy-egy fehérrel, és a kád, mosdó, wc pedig fehér lenne. De mindenki lebeszél róla, mondván, hogy túl sötét és komor lesz. Mit gondoltok? Látott már valaki fekete fürdőt?

Megtervezetem a zalakreámia tervezőprogramjával, ott egész jól néz ki, de azért az nem adja vissza a valóságot.

Esetleg van valahol a neten ötlettár képekkel, fürdőszobára?


2009. febr. 23. 09:31
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne megcsinálni, nagyon szép tud lenni és a 12nm az elég ha tényleg nagy az ablak. Egyre figyelj hogy PENÉSZGÁTLÓS fugázót használjon a burkoló mert a fehér fugán nagyon hamar meglátszik a penész.
2009. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Én láttam fekete csempével,és elszórtan rózsaszínnel,hát az gyönyörü volt,,sajnos a fekete csempe nagyon kényes,rögtön meglátszanak rajta a vízcseppek,,na de valamit,,valamiért!!
2009. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Szerintem izlesek es pofonok kerdese... az en furdoszobam fekete- feher pepita, de nem elekre allitva a csempet, hanem siman egymas mellett... a kad, mosdo feher. Eddig mindenkinek aki eloben latta, nagyon tetszett. Bevallom, eloszor en is rosszabbra szamitottam. Nekem matt csempem van, amin egyaltalan nem hagynak a vizcseppek foltokat... megjegyzem ez is volt az elvarasom (draga volt:(). Persze nem azt jelenti, hogy takaritani nem kell :)...

Az unokanoverem teljes sotetkek furdoszobat csinaltatott, feher fugaval es az is fantasztikus jol nez ki... feher mosdo, zuhany, kad... szuper. De mint emlitettem, izlesek es pofonok, valakinek a megszokott vilagos jon be. Sok sikert!

2009. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
Ízlés dolga! Szerintem, baromi ronda, de ha Neked tetszik, tedd fel azt. Nekem csak egy lavór jutott. Irigyellek!
2009. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

szia! Én hidegburkoló vagyok,csináltam pár fekete fürdőszobát nagyon nagyon szépek.

Mindenképpen márvány minta legyen benne,mert azon nem látszanak a vízcseppek.

Szerintem ne legyen mennyezetig csempézve,mert akkor már sötét a szoba.

Két variáció van ami jól néz ki,ajtómagaságig ha a padlótót kb 3 sor azaz 75-100cm ig sötét utánna decor csík majd kb 100 cm világos majd a tetején 1 sor fekete zárósornak.

Vagy sakktábla mintába.

2009. márc. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a fekete nagyon elegáns egy fürdőben a link, amit küldtek az meg nagyon szép, a fekete fehér, amúgy meg olyanra csináltasd amilyet szeretnél, ne hallgass másra!!!!


Én is küldök egyet, mondjuk ez fekete arany, de imádom. Én ilyesmit szeretnék majd!


[link]


De itt egy másik link itt lehet nézgelődni, ha építkeztek, akkot itt van egy-két jó ötlet!


[link]

2009. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Szia!

Nekünk fekete fehér a fürdőnk,eddig mindenki azt mondta elegáns!Szerintem komornak egyáltalán nem mondható.

2009. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
4. válaszlo!!!!!!!nekem is küldenék rola képet??????én nemtudok küldeni emailt mert neked nincskint hogy emailt külhesek de nekem kintvan
2009. márc. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Ha van elég tér, és ablak, illetve jó megvilágítás, akkor nagyon elegáns, ahogy olvastam, azért a ti fürdőszobátok nem olyan kicsi, úgyhogy ott jól nézhet ki a fekete-fehér, kiemelhetitek a kádat, a mosdókagylót, a mosógépek általában fehérek, esetleg egy puha szőnyeg a padlóra, és szerintem az se baj, ha a plafonig van csempézve.

Nekünk csak egy pici panel fürdőszobánk van, "2-kádnyi", vagyis belépsz, szemben a felét elfoglalja a kád, a másik felének a harmadát a mosógép, másik oldalon a mosdókagyló, és kb. 1 ember fér el kényelmesen. Mi plafonig csempéztük halvány, fehér alapon finom szürke mintás csempével, szerintem szép lett, és a tisztítás szempontjából is praktikusabb, így csak a plafont kell festeni. A mi fürdőszobánkat pl. a fekete összenyomná még akkor is, ha fehérrel lenne megbontva, ide nem szabad túl sok sötétet, ha mégis sötétítenénk, karakteresítenénk, akkor a világosból kell, hogy több legyen, és a sötét lenne az, ami megbontja. Szerintem a tiétekkel nem lesz gond. Hajrá!

2010. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kovács Károlyf válasza:

Nagyon elegáns és szép tud lenni a sötét színü fürdőszoba!


[link]

2011. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!