Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jól néz ki egy feketére...

Jól néz ki egy feketére csempézett fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Építkezünk és a fürdőszobát fekete-fehérre szeretnénk, úgy, hogy a csempe fekete, szemmagaságban megtörve egy-egy fehérrel, és a kád, mosdó, wc pedig fehér lenne. De mindenki lebeszél róla, mondván, hogy túl sötét és komor lesz. Mit gondoltok? Látott már valaki fekete fürdőt?

Megtervezetem a zalakreámia tervezőprogramjával, ott egész jól néz ki, de azért az nem adja vissza a valóságot.

Esetleg van valahol a neten ötlettár képekkel, fürdőszobára?


2009. febr. 23. 09:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
2009. febr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Én is lebeszélnélek róla. Túl mogorva és rideg szerintem. Egy ismerősömnek fekete-fehér-piros van. Szép, de nekem az is sok. Túl modern. Nem beszélve arról, hogy a feketén a vízpöttyök nagyon csúnyák. Azt minden nap simogathatod majd szerintem.
2009. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem gyönyörű. Ha adsz egy elérhetőséget, küldök neked egy fotót, hogy az enyém milyen lett.
2009. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Apám haverjék is fekete csempéset csináltak, de mindenhol fehér fugával, és fehér berendezéssel. Nekik mivel volt ablak a fürdőszobában így nem lett komor, szerintem jól néz ki. Igaz nekik nem egyenletes fekete hanem olyan márványos mintásak a lapok.
2009. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
Mikor csempéket nézegettünk, felvettettük az ötletet, hogy fekete lesz. A csempe boltban azt mondták, csak akkor legyen fekete, ha min. 12 nm. Nagyon összeszűkíti a teret.
2009. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
A feketén sokkal jobban meglátszanak a foltok: szappan, vízkő, vízcseppek. Nagyon sűrűn kell - ahogy egy előbbi válaszadó írta - simogatni, hogy foltmentes legyen.
2009. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%

Én láttam már ilyen fürdőt és nekem nagyon tetszett. Lehet, hogy valaki számára komornak tűnik, de szerintem inkább modern, és elegáns. Az meg, hogy neked melyik és hogy a modern tetszik-e azt te tudod. Nekem bejön. Biztos, hogy tényleg jobban meglátszanak rajta a dolgok, de azon lehet segíteni. Pl. a márványoson nem annyira szembetűnő és lehet persze takarítgatni. Azt már csak te tudod, hogy megéri-e:)

egyetlen szempontot kell szem előtt tartani, az pedig az, hogy mekkora a fürdő.

2009. febr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A fürdő amúgy kb 12 nm, és van rajta viszonylag nagy ablak.

Nem tudom, hogy ez elég nagy -e hozzá, tartok tőle, hogy nem. :(

2009. febr. 23. 13:24
 10/30 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem, ha neked ennyire tetszik akkor ne érdekeljen senki véleménye. Végül is te és a családod vagy párod fogjátok használni, nem mi válaszolók:) Én a helyedben megcsinálnám, mivel gondolom azért is vetődött ez a színösszeállítás föl, mert tetszik neked, nektek.


Detti 22/L

2009. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!