Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jól néz ki egy feketére...

Jól néz ki egy feketére csempézett fürdőszoba?

Figyelt kérdés

Építkezünk és a fürdőszobát fekete-fehérre szeretnénk, úgy, hogy a csempe fekete, szemmagaságban megtörve egy-egy fehérrel, és a kád, mosdó, wc pedig fehér lenne. De mindenki lebeszél róla, mondván, hogy túl sötét és komor lesz. Mit gondoltok? Látott már valaki fekete fürdőt?

Megtervezetem a zalakreámia tervezőprogramjával, ott egész jól néz ki, de azért az nem adja vissza a valóságot.

Esetleg van valahol a neten ötlettár képekkel, fürdőszobára?


2009. febr. 23. 09:31
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%
Szerintem gyönyörüek a fekete fürdök,föleg csillogo,fényes fekete csempékkel,ezüstös kiegészitökkel és a plafon tiszta tükör rejtettfényekkel.
2009. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
93%
Egy ismerősömnek vsan,és nem is nagy a fürdőjük,de nagyon.nagyon jól néz ki!!!!Az igaz,hogy a vizkő elég keményen látszik rajta,de az enyémen is,pedig összevisszaszinű.Szerintem vágj bele,egy életre bánni fogod,ha nem valósitod meg a nagy fürdőszobaálmot!
2009. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm nem régen vett panel laksát.Köztudott ott nem nagyok a fürdőszobák.Fekete a csempe,de úgy van össze állítva,hogy virág minták vannak összehozva,mintha egy szép kép lenne.Nagyon jól néz ki.
2009. febr. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekeünk fekete fürdőszobánk van fehér fúgával, fehér kiegészítőkkel. Nem bántam meg. Bárki látja ámul, olyan szép és rendkívüli eleganciát sugároz.
2009. febr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Először úgy gondoltam, hogy kriptában érezném magamat benne, de ahogy elképzeltem a leírások alapján fehérrel kombinálva, valóban eleganciát mutathat. De jó megvilágítás biztosan szükséges hozzá, és érdemes meggondolni a velejáró többlettakarítást is. Az sem mellékes, hogy mennyire illik a lakás többi helyiségének berendezéséhez, színvilágához.
2009. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
100%
Szia!Nekünk is volt,fekete tükörcsempéből készült fűrdőszobánk.Nagyon jól nézett ki,mindenki csodálta.Tény és való,hogy kényes,de aki szereti a tisztaságot,annak nem okoz gondot takarítani=:)Ja,és ablak sem volt rajta,s egyálltalán nem nyomta össze a teret,pedig nem volt nagy.Nagyon hangulatos volt,fölleg gyertyafényben=:)
2009. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%

Szia!

A mi fürdőszobánk fekete-fehér, nem vízszintesen,hanem függőlegesen tagolva(tehát 3-4 sor álló fehér csempe aztán kb ennyi álló fekete-hol így hol úgy hogy ne legyen unalmas) A kádelő fekete,mögötte fehér, hasonlóan a mosdó is így ki van hangsúlyozva. Fuga a feketénél fekete, fehérnél fehér. Nagyon szép, mi szeretjük.És a szappanmaradék sem kell félni.

2009. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
100%

Szia! én tudok mutatni olyat és nekem nagyon-nagyon tetszik nem gondoltam volna hogy ilyen jól néz ki!

1. írd be a keresöbe hogy haus neudörfl

2. utána kattints arra az oldalra hogy Wohnnet.at

3. ott az elsö oldalon föntröl a 27. hírdetés, száma 7201. hirdetés ház fürdöszobálya ilyen.

2009. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
100%

Vagy egyszerübb és nagyobb kép!

Írd be a keresöbe hogy www.permoser.co.at

akkor bejön az hogy IMMOBILIEN PERMOSER -ezen az oldalon

bal oldalt fönt kattints az ANGEBOTE-ra és ott bal oldalt

felülröl a 7.-ház ugyan az csak nagyobb képekkel és videoval.

2009. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
100%
Szerintem a fekete nagyon szép,csak a kiegészítőkre kell odafigyelni,hogy ne legyen túl sötét.Nekünk sötét bordó van világos bézzsel kombinálva.Mindenki azt mondta hogy túl sötét lesz,nem igaz nagyon szép lett.
2009. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!