Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Gyerekszobába milyen színű...

Gyerekszobába milyen színű laminált parkettát tennétek?

Figyelt kérdés

Nektek milyen van? Képet, és linket is küldhettek!

2 éves kislányunk új szobájába kellene. Bútor még nincs, tehát nem kell semmihez színben "igazodni", de túl sötétet nem szeretnénk. Várom az ötleteket!


2011. febr. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk semleges, halvány szürke van.

Mivel nem szeretnénk a következő években újrarakni, ez pedig szinte mindenhez megy.

Most még csak kettő, aztán jön a rózsaszínes-hercegnős korszak, az együttesekért rajongós, a lázadós, amikor csak a fekete a tuti, stb. Két évente változni fog, mi tetszik neki.

Egy szürke padlóval nincs gond, és nem is annyira kényes, nem kell félóránként takarítani.

2011. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet a szürke is. De a fenyő és a bükk is jó. Semleges, és passzol a színekhez is.
2011. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekekszobákba és a mi hálónkban is Diegoban vásárolt Woodstep artwood színű (csíkos) van. Úgy gondoltuk,ehhez mindegy milyen fából van a bútor vagy,hogy egyátalán fa bútor van-e,minden megy hozzá. Nekem lerakva is nagyon tetszik. Jó minőségű, jó áron.
2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyesmi van fehérben: [link]

A hálóba is ezt tettül le és tök jól megy mindenhez.

A gyerekszobában pisztácia zöld a fal és fehérek a bútorok narancssárga ajtókkal, a hálóban pedig pirosas-lila a fal és szürke színűek a bútorok.

2011. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem nem kell különösebb szín, mint például egy padlószőnyegnél.

enyém ilyen színű:

[link]


szerintem egy kisgyereknél is simán elmegy az ilyen, nem kell túlbonyolítani : )

2011. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!