Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobám?

Hogyan rendezzem be a szobám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez hülye kérdés mivel nem tudjátok, hogy hogyan néz ki a szobám de mégis a segítségetek kérem! A szobám eléggé unalmas! felszeretném dobni valahogy de nem olyan nagy dolgokkal mint: festés, nagy bútorok ilyesmi.A függönyom sötétszöld a szekrényeim diófából vannak(sötét barna)A falak fehérek.


Segítségnek írok magamról dolgokat:


-Lány vagyok

-nem olyan rózsaszines kis tündi bündi de nem is EMOS lány vagyok olyan.. áltagos

szeretem a :

-filmeket

-szines dolgokat

-természetet


-a kedven évszakom a nyár

-kedvenc szineim: zöld(sötét,világos), világos kék,

-aktív csajszi vagyok

-nincs pasim

-14 éves vagyok


2011. febr. 25. 22:04
 1/8 anonim válasza:
80%

"-nincs pasim"


De keresed? :D :P


Poszterekkel, képekkel, estére különböző fényekkel... stb

2011. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 emlya ***** válasza:
100%
Sok sok virágal, a kedved is jobb lesz tőle, például egy élő pálmafával (nekem is van).
2011. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Sok foltpárna :) szép színes foltokból varrva egy, amúgy nem túl színes szobát, igencsak fel tud dobni.


Bár mondtad, hogy aktív vagy, de Ha szeretsz a szobádban üldögélni filmezve, vagy zenét hallgatva, vagy olvasva, rendezz be egy kis teázós pultot :) egy polcra a sarokban raktam fel egy nagy "csapos" termoszt és néhány bögrét és alátéteket hozzá. Jól mutat és hasznos :)


Egy hangulatos sólámpa is egész jó berendezési tárgy lehet. :)


Képek. Egy időben azt csináltam, hogy kerestem egy jó képregényt (ha szereted a mangákat például ez külön jó) lehetőleg valami kedves, semleges sztorival, ahol nincs, vagy csak nagyon kevés a párbeszéd. Kinyomtattam pár oldalt és felraktam a falra, mint képet. Jól mutatott és ha unatkoztam, jó volt bámulni a falat :D


Apropó falra még jópofa, ha parafából rakatsz egy nagyobb részt, amire aztán könnyen feltűzhetsz mindenfélét ami a kezed ügyébe esik. Hamar meg lehet tölteni ;)


Egyik ismerősömnél láttam olyant is, hogy egy ilyen hálós függőágyat szerelt a falra, magasan, és feltöltötte plüssállatokkal. Más most nem ugrik be hirtelen :)


Hajrá!

2011. febr. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

-Poszterek, de ne olyanok amik a tinimagazinokból vannak kitépve és nyolc vízjel meg három felirat van rajtuk. Ha egy kicsit költessz rá akkor keresel magadnak egy pár neked tetsző, lehetőleg minél nagyobb felbontású képet (pl. [link] , [link] vagy [link] és egy közeli nyomdában vagy reklmámügynökségnél jó minőségben kinyomtatják neked egészen olcsón, olyanra amilyet te szeretnél. Na szöggel rakdd fel a falra, az elég barbár módszer, lehet kapni táblagyurmát, az jó erre a feladatra. Ha akarod poszter helyett képet is csináltathatsz kerettel meg üvegezéssel, úgy sokkal profibb.

-Faliszőnyeg, szőnyeg színesben. Ha már így a textileknél tartunk akkor a szék(ek)re/fotel(ek)re is húzhatsz színes borítást vagy rakhatsz rá párnát, ha kedved van ezt akár magadnak is megvarrhatod, vagy belehímezheted a neved, ilyesmi.

-Gyűjtemények. Ha gyűjtessz valamit annak csinálhatsz egy külön polcot vagy füzetet. Például koncertbelépők felfűzhetőek egy zsinórra, én is így gyűjtöm őket. De ennek is megvan a hátulütője: aki mondjuk cigisdobozokat, söröskupakokat vagy energiatalok dobozát gyűjti az szerintem eléggé undorítoan tud kinézni egy szekrény tetején mondjuk, tapasztalatból mondom, láttam már néhány helyen.

-Hétköznapi használati tárgyak is jól tudnak mutatni díszítőelemként. Például egy bukósisak központi helyre rakva jól mutat egy szobában és legalább mindig szem előtt is van ha keresed. Persze úgy kicsit érdekes ha a magyar értelemező kéziszótárt és az angol-magyar szótárt rakja mellé az ember, meg kell találni ezeknek is a megfelelő kompozíciót, de szerintem eléggé unalmas ha egy polcon az ember azt látja hogy mindenhol csak könyvek sorakoznak. Én például a kartöréseim után levedlett gipszeket tartom rajta, kedves ajándéktárgyakat, ilyesmit.

-Azon kívűl hogy mi van az is fontos lehet hogy mi nincs. Ne tartsd például szem előtt a ruháid, ha sérült valamelyik fa felület tüntesdd el, szóval lényeg hogy a rendben tartott szoba fél siker.

2011. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen mindenkinek a segítséget!
2011. febr. 27. 20:13
 6/8 anonim válasza:
figyu gondolom vannak újságaid... én azt csináltam hogy a horgászújságomból kipéptem a lapokat és kitapétáztam a szobámat! hülyén hangzik de jól mutat. Ott tudsz olvasni és ötletes is:)
2011. márc. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hannacska2 válasza:

szia:)

szerintem neked nagyon egyszerű lenne feldobnod a szobádat :)

látom hogy szereted a nyarat így hát úgy gondoltam hogy a megoldás a virágok!

1.csiálhatsz magadnak is amilyeneket szeretsz színeseket akármilyen fajta virág kisebb nagyobb bízd a fantáziádra.!

2.én magamnak vettem papírboltban,textil pillangókat és virágokat nagyon jól néznek ki a faladra is teheted őket vagy az ablakodba is ha az elég nagy

remélem segítettem

2012. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Régi kérdés,de ha van tűkröd ragaszd körbe művirágokkal,tegyél zöld ágytakarót,ha van valami ülőgarnitúrád terítsd le zöld pléddel és/vagy tegyél rá zöld díszpárnát. Vagy ha gondolod válassz 2 színt és pl ágytakaró marad,sárga párnák az ágyra,az ulőgarnitúrára sárga pléd és zöld párnák,rajzolj/fess vagy nyomtass hasonló színvilágú képeket és tedd ki. Nem muszáj a sárga-zöld,csak példa volt :D
2019. szept. 1. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!