Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hova tennétek az evőeszközöket?

Hova tennétek az evőeszközöket?

Figyelt kérdés

A konyhaszekrényben nincs fiók és ez nekem nagyon hiányzik.

Most a felső szekrényben vannak az evőeszközök, ilyen osztott tálca szerű tárolóban. De ezszerintem tök nem praktikus. Ráadásul üveges szekrény, nem is mutat jól.


ma 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam van olyan, hogy régi sötétbarna kisköcsögben tartok fontosabbakat. Egy ideig mikrón volt, aztán mostanában kitettem nappalis szobámban álló mélyhűtőre. (Az elrendezésünk alapvetően kissé egyedi.)
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet venni kisebb fiókos tárolót, azt be lehet tenni az alsó szekrénybe is vagy ki a konyhapultra. De láttam már hasonlót, mint amit előttem írtak, hogy pár evőeszközt - amit mindig használtak, pl. 2 ember lakik ott akkor 2-2 mindenből + fakanál - valami asztali tartóba, köcsögbe volt kirakva és a többi volt benn valahol a szekrényben.

Ilyesmiket még a konyhapulton is szívesen látnék:

[link]

[link]

Falra is lehet szerelni valami tárolót:

[link]

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4 fős a háztartás.

De sok evőeszközt használunk, nem csak 1-1 darabot. Így sajna a "köcsögös" megoldás nem jó.

ma 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Akkor az alsó szekrényben kell csinálnotok egy belső "fiókot", valami emeletes tárolót ami elég jó de be is fér.
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy lapos de széles massziv dobozba belerakod a rekeszes evoeszkoz tartot es azt egy szekrenybe. Igy kihuzod, visszadugod dobozostul, mint egy fiokot
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Konyhaszekrény, amiben nincs fiók?? Ilyenről eddig nem hallottam, de tökre logikátlan, nem is értem! 🤦🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

De akkor viszont egy kisebb konyhai tárolót vagy fiókos zsúrkocsit ajánlok, mi extra tárolónak ilyesmit vettünk 2 éve:


[link]

ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!