Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A hétvégi házban milyen ágy...

A hétvégi házban milyen ágy matracotok van? Ami bevált, és jól lehet benne aludni.

Figyelt kérdés

szept. 11. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Miben más egy hétvégi házban levő matrac, mint amit rendesen is megvesz az ember az ágyába?

szept. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tehát a te hétvégi házadban biztos nem másmilyen, de tudnék rá okokat írni, miért lehet másmilyen. Ezt nem kértem a válaszban, persze leírható, engem inkább az érdekelne, milyen típusú a matrac. Ha valakinek ugyanolyan típusú, persze az is leírhatja.
szept. 12. 09:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha jól akarsz aludni akkor ugyan olyan matracot veszel oda is.

Én már 12 éve felső kategóriás matracon alszom. kb 6 éve cserélték gariba mindkettőt, aztán 3 éve megint. A lényeg, azóta sehol nem tudok jót aludni, csak itthon.

szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A hétvégi házban a nem hétvégi házból leselejtezett matracok vannak. :D
szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez azért is megválaszolhatatlanbkérdés, mert sokan vagyunk, akik kb bármin jól alszunk... nekem a nyaralómban ikea-s matracok vannak. Pontos típust most nem tudok, de 3eve mikor vettem az volt a lényeg, hogy a legolcsóbb legyen.
szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Minek a hétvégére külön ház. Matraccal, vagy anélkül?
szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pl azért mert a lakásom egy rém unalmas panelrengetegben van, de a mérnöki munkám odaköt, a hétvégi házam meg 50méterre a balatonparttól, 150méterre a vitorlásomtól.
szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szalmazsák.
szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as tényleg az van? Az jó meleg, és a friss szalmaillat is kellemes.
szept. 16. 22:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Hétvégi ház... Hallottam róla, hogy létezik ilyen. Nekem még egy biciklire sem telik, nemhogy egy üresen álló házra.

Na de komolyra fordítva a szót, szerintem az IKEA Malvik matrac a legjobb. De vagy a létező legmerevebb ágyráccsal, vagy olyan ággyal, aminek nem rácsa van, hanem egy sík falap, amire a matracot rakod.

Nem tudom elviselni, ha túl puha az ágy, konkrétan mozogni sem tudok másnap, annyira féj mindenem, ha egy puha ágyon kell aludnom valahol.

szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!