Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hétvégi házadban, nyaralódban...

Hétvégi házadban, nyaralódban retró bútorok vannak?

Figyelt kérdés
Pl. amit otthonról kiselejteztél vagy az előző tulajtól megörököltél? Nem nyomasztó?

júl. 23. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nem régi,nem retro,hanem viszonylag új, komplett,fehér konyhabútor.

Elajándékoznám.

júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek bútort felújítani, szóval aminek szép a dizájnja meg tömör fa, azt kezelésbe veszem. De ettől még lomokat nem szeretek gyűjteni.
júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző tulajtól megörökölt bútorok vannak benne, amiket apránként cserélek. Nekem nincs bajom a retróval, sőt mivel gyerekkoromban nem adódott meg, hogy saját családi nyaralónk legyen és mindig szerettem volna, ezért nekem még tetszik is. Természetesen ahogy újítom fel, úgy fognak a bútorok is cserélődni. Vagy pl. a hűtőszekrény is, ami a 80-as évek elejéről származik, de addig amíg működik, nem fogom cserélni.
júl. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%

Szerintem kell egy észszerű határ. Pl. csak azért kidobni egy bútort vagy eszközt, mert az az előző tulajé volt, vagy mert otthon le lett cserélve, de a nyaralóba tökéletesen ellátja a feladatát, felesleges és hülyeség is.

Viszont az is igaz, hogy csak azért odavinni valamit, mert az ember sajnál megválni tőle, szintén butaság.

Nekem a nyaralóba mikor megvettem, pl. nem volt egyetlen tévé sem. Itthonról vittem el 2 régi fajta (képcsöves) tévét, mindkettő tökéletesen működik. Be lettek rakva a két hálószobába, így ha valaki tévézni, filmezni akar, meg tudja tenni. Butaság lett volna őket kidobni, de természetesen ha tönkremennek, nem ilyeneket fogok helyettük venni.

júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!