Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hétvégi házadban, nyaralódban...

Hétvégi házadban, nyaralódban retró bútorok vannak?

Figyelt kérdés
Pl. amit otthonról kiselejteztél vagy az előző tulajtól megörököltél? Nem nyomasztó?

júl. 23. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Retro bútorok vannak, de 100-szor kényelmesebb mint az otthon 400 000 ft-os sarokkanapé. Vagy bármelyik népszerű bútorbolt székei.
júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sok rokon, ismerős nagyon szeretne csorba étkészlet, szétült kanapét (takaróval még jó lesz), ronda szobrokat, vázákat ajándékozni, mert nekik nem kell, de sajnálja kidobni.

Igyekszem mindig hangsúlyozni, hogy azért mert nyaraló, és napi napi használatban van, attól még nem lomtár.

júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Otthon is "retro" bútorok vannak. Sokkal stabilabbak, minőségibbek, időtállóbbak, mint a "modern" bútorok.
júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, én retrot úgy értelmeztem, hogy régi, ami nem kell, nem a stílusirányzat.

De az meg azért nincs, mert nem tetszik.

júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Saját nincs, de amikben jártam az úgy van, hogy amit csak a család használ ott a levedlett, régi bútorok vannak, amit ki is adnak abban silány minőségű újak.

Kivéve természetesen gazdagéknál.

júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pont ez az, régiek, nem divatosak, megszürkültek. Fotelek, kanapék, kárpitozott székek, a konyhabútor is régi, de minden stabil, massziv, kényelmes. Csak a hangulata olyan nyomasztó.

Kidobni viszont kár lenne.

júl. 23. 17:03
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egy parasztházam van, abban a család régi, de szép és jó bútorai vannak, direkt még vettem is hozzá parasztbútor stílusban eszközöket.Aztán egy másik helyen abszolút egyszerű, de modern bútorok vannak, mert a ház is olyan.
júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Otthonról kiselejtezett bútorok vannak, nyilván nem a nyaralóba vettem újakat. De nem retró egyik sem, azoktól a bútoroktól rosszul vagyok.
júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hétvégi házunk, nyaralónk, a rendes családi házunk konyhájában van "retró bútor" - mármint az asztal meg a székek régiek. Anyósoméktól kaptuk amikor költöztünk, hogy amíg nem lesz pénzünk újat venni addig legyen. Ez 16 éve volt, pénzünk van, vettünk egy másik házat is közben - csak az asztal meg a székek olyan jók, hogy senki nem akarná kidobni. A dolgozó szobába a párom direkt használtan vett garnitúrát, kanapé, fotelek, asztal, mert az az "empire" stílus tetszik neki nagyon és bár baromira nem kényelmesek, de szerinte jól mutatnak. A többi bútort ezekhez csináltatta durván sok pénzért, de azért dolgozik olyan sokat, hogy megvehesse amit szeretne, akkor tegye.
júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
6: Nem tudod huzattal ellátni vagy újrakárpitozni? Nem nehéz.
júl. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!