Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Integrált LED-es mennyezeti...

Integrált LED-es mennyezeti lámpákkal mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Sokáig bírják?Tovább mint egy átlag körte led? Szimpatikusak nekem, főleg az Eglokat és a Philipeket nézegetem.
jún. 28. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ipari hulladék az összes, hisz egy rendesen megcsinált LED soha sem éghet ki - de ezeknek néhány ezer (vagy rosszabb esetben néhány száz) órán belül annyi!
ma 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Innem minden hozzá szólás törlődik...
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig én nem jelentettem őket.
ma 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 (09:59) - az #1 vagyok, és nagyon radikális nézeteket is vallok LED-minőség ügyben. Bár nyomtam neked egy zöldet, de azzal nem értek egyet, hogy az adminok itt túl hevesen törölnék a forradalmian radikális nézeteket.


Ezért kérlek nagyobb tárgyilagossággal és csak finomított vulgarizmusokkal fogalmazz - így hatékonyan teret biztosíthatsz a gyakorikérdéseken a nézeteidnek!

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én kb ennyit írtam, és törölték: "Garanciális időn belül nem szokott velük probléma lenni."

Nem is értem ezzel mi volt a problémájuk...


Nekem ezt egy nagyobb lámpa bolt eladója mondta, mikor az egész házba beépített ledes lámpákat válogattam össze. Végül lebeszélt róluk, és csak a nappali és a fürdő tükör feletti lámpája lett fix ledes. Mindegyikre 5 év gari van. 2 éve működnek az biztos.

A fürdőben lévőben lehet cserélni a led szalagot, mert szét szerelhető, de a nappaliban lévő ragasztott házas. Így, ha elromlik gari után 120000 ft-ba fog fájni a csere.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!