Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehajtható falra szerelhető...

Lehajtható falra szerelhető asztal - kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon keskeny a konyhánk, így erősen elgondolkodtam a lehajtható asztalon, ami elég keskeny, "pultszerű" és beférhet.

3 fő enne rajta, általában egyszerre.

Nappaliba, más helyiségbe semmiképp nem szeretnék ebédlőasztalt tenni.


A kérdéseim:

Akinek volt ilyen asztallal tapasztalata, megírná mennyire strapabíró, tartós?

Mik a hátrányai?

Ha nem ilyet választottatok végül, de hasonló helyzetben voltatok, akkor mi lett végül a befutó?


Köszi előre is!



#konyha #keskeny #Lehajtható asztal #Ebédlőasztal
jún. 27. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Hogyan néz ki az a lehajtható fal?
jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Hogy mennyire strapabíró, az attól függ hogy milyen konzol van rajta, és attól hogy hogyan rögzíted a falhoz. Függ még a mérettől is, minnél keskenyebb, annál erősebb. Ugye minnél jobban kinyúlik, annál jobban le akar fordulni. Szerintem kb. 25cm körül van az ideális szélesség, egy igazán szűk konyhába nagyobb el sem fér.

Hátránya nem igazán van, ha nincs rá szükség, akkor le van hajtva és nem zavar senkit. Fel meg ugye akkor hajtja az ember, ha hirtelen kevés a hely pakolgatáshoz. Érdemes nézegetni marketplace-n, jófogáson is, egész jókat lehet kifogni.

jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs más lehetőség. Szerintem elég strapabíróak ezek. Viszont kényelmes nem lesz... gondolom az egyik ember még eszik, a másik már befejezte, a harmadik pakolászna, de nem fér el mögöttük... És aztán csak nyitva marad kb. felmosásig.

Olyan, mint kihajtható kanapén aludni, hogy mindig rendet kell rakni előtte, utána és nem lehet csak úgy ad hoc használni, és a végén csak akkor van összecsukva, ha vendégek jönnek :D

jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Èn inkább egy felezhető asztalt gondolnèk.

Egy belső 20-25 cm szèles rèsz ami fix, ès ehhez kell felhajtani mèg egy 25-35 cm rèszt, egy vagy kèt behajtható lábbal.

jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# vagyok. Itt akkor tárolni is lehet pár apróságot, vagy egy fő ehet, ès csak akkor kell felnyitni ha mindenki ott van. A hossza úgy 100-120cm.

Ha nem lábat raksz rá, akkor egy ferde támasztèkkal a alul a falhoz lehetne támasztani. Így a láb sem zavaró.

jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!