Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudom a homokot felragasz...

Hogy tudom a homokot felragasztani egy üvegmécsesre körbe?

Figyelt kérdés
Egy üvegmécsesre szeretnék kagylókat, meg csigákat ragasztgatni, de alá szép lenne a homok. Mi a legolcsóbb megoldás?
2010. szept. 10. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a kagylók alá ragasztod, akkor nem fog tapadni rá a kagyló... úgy kéne megcsinálni, hogy a kagylókat felragasztod, a közöket a kagylók száradása után ragasztóval átkened és megszórod homokkal
2010. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet igazad vn én is gondoltam erre!! :) De milyen rgazstót használjak? a sima pillntragasztó jó ehhez? van egy kép a neten, de most nem tlálom, ha meglesz küldöm!
2010. szept. 10. 09:23
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezzel nyomd telibe

2010. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megvan! Ilyent szeretnék!


[link]

2010. szept. 10. 09:28
 5/8 A kérdező kommentje:
bár lehet nem is üvegre rgasztom, haanem valami más anyagra... 5leteket várok! :)
2010. szept. 10. 09:29
 6/8 anonim ***** válasza:
pillanatragasztó nem jó, technokol jó lehet...de a képen egy kőkocka van, abban van az üvegmécses, nem az üvegre van ragasztva ;)
2010. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,látom. degondoltam megpróbálom így, mert olynom van itthon. de még nézegetk és 5leteket gyűjtök!
2010. szept. 10. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Festékboltban kapható--> VÍZÜVEG ! Ez hőálló,lehet vele ragasztani,a kályhakészítőknél láttam.
2010. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!