Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bordűrt hogy a legegyszerűbb...

Bordűrt hogy a legegyszerűbb felragasztani, hogy szép legyen és egyenes, és milyen magasra szokták tenni? 27 cm széles, gyerekszobába lenne.

Figyelt kérdés
Én úgy láttam, hogy a kiságy és a pelenkázó komód fölött szokott lenni, azaz olyan 90 cm-en lenne az alja. Az szerintetek jó?
2010. ápr. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egyenes legyen, van egy remek módszer. Egy spárgát krétaporba kell forgatni, megfeszíteni a fal két szélén, majd a közepét kihúzni és elengedve a falhoz csapni. Egy festő ismerősömtől tanultam a technikát, mi a plafon és a falak festését hasonló módszerrel csináltuk, kiváló segédcsíkot hagy, ami egyenes!
2010. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik rosszul, de honnan vegyek krétaport?
2010. ápr. 3. 12:11
 3/6 P.Vik ***** válasza:
szia....bemész egy festék boltba és ugy kéred hogy kicsapózsinór...de lehet jobban járnál ács és tetőfedő boltokban, mert ott biztossan kapsz.
2010. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én kértem a kisgyermekes ismerősöktől egy színes krétát és lereszeltem :)
2010. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azóta felraktuk és szép lett, bár nem volt egyszerű!

2010. ápr. 8. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pont a földtől 90cm-re van a bordűr alja.

Nem kicsapózsinorral csináltam hanem vízmértékkel vonalaztam.

2010. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!