Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rich red és magnolia kombináci...

Rich red és magnolia kombinációja szobába? Hogy festessem a falat már megvettem a festéket de hogy hozzam össze a kettőt? Nem szeretném hogy kicsinek tünjön a szoba de kis hangulatosat szeretnék.

Figyelt kérdés
szerintetek az jó ötlet hogy az egyik fal piros a másik magnolia? Vagy az egyik fal csíkos? Esetleg stukkóval valami formát bele?
2010. aug. 9. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Első olvasásra elég durva volt amit elképzeltem, de utána kerestem és harmonikus színek. Ha harmonikus teret akarsz akkor nem ajánlom, hogy csíkos falat fess, mert az vibráló hatású lesz. Olyat is lehet, hogy egyik fal magnolia a másik piros, de ha nem akarod beszűkíteni a szobát, akkor világosra fested a plafont. Keresek néhány linket.

[link] (Ha kicsi a szoba, akkor alulra fesd a pirosat)

[link]

2010. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a képeket nem tudom megnyitni ,de a plafon fehér lesz, én is gondoltam arra, hogy az egyik ilyen a másik olyan de akkor szeretnék stukkóbol valami formát bele és ha pl: az egyik fal piros akkor magnolia minta bele vagy az már tul sok lenne??
2010. aug. 12. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!