Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tegyem érdekesebbé a...

Hogyan tegyem érdekesebbé a falamat, hogy hasznos is legyen?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, a szobám fala kék,és tele van poszterekkel. Mostmár szeretnék egy kicsit komolyabb szobát, és leszedni a posztereket, de ha leszedem a ragasztó meglátszik. Mivel bírnám eltüntetni, vagy elfedni, hogy szép és érdekes falam legyen?
2010. júl. 12. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tegyél fel helyette egy szép fehér, esetleg szolíd színű hálót vagy szatént. Akár többfélét is. Arra fel tudsz rögzíteni képeket, írásokat, virágokat, ékszereket, stb. Percenként átvariálhatod ha akarod és így a falon nem marad nyoma.
2010. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

hát én 24 éves csajszi vagyok és tele van repülős poszterekkel a falam...

nyilván az idétlen tinimagazinokból kivágott poszterek kukába mennek, de a szobád téged tükrözzön! amúgy bekeretezett fényképek örökzöldek...:)

2010. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem "idétlen, tinimagazinokból kivágott posztereim" vannak, és most már valahogy én is így vélekedem róluk. 3 éve nagyon jó ötletnek tünt. De mivel minden falam tele vanragasztva, ezért attól tartok, hogy néhány kép nem lenne elég! És úgy érzem, hogy már nem engem tükröz a szobám, mivel nem érzem benne jól magam!
2010. júl. 12. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
nyilván csupasz falat nem akarsz..tegyél rá mást, az eltakarja a ragacsot...
2010. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak nem tudok mit!
2010. júl. 12. 12:51
 6/12 anonim válasza:

magadról, családodról, barátaidról képek..

ha van háziállat képek, vagy amik a kedvencek

osztályfényképek

virágos képek stb stb

2010. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét! Első válaszoló, a hálót mindenképp megcsinálom!
2010. júl. 12. 14:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Tehetsz parafa táblát, amire mindenféle dolgot fel tudsz tűzni, vagy vehetsz neked tetsző falmatricát, és azzal is elfedheted. Próbálj meg nem porfogó dolgokat választani!
2010. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szuper, hogy te is kipróbálod. Nézz körül lakásfelszerelés üzletekben, mert lehetséges, hogy olcsóbban kapsz neked tetsző anyagot. Én a Diego-ban vettem háló-anyagot. Volt nekik mindenféle színű.

Igaza van annak a hozzászólónak, aki a porra figyelmeztet. A hálón lévő dolgok takarítását én tollseprűvel szoktam megcsinálni, és időnként leveszem a hálót és kimosom, mint egy függönyt.

:)

2010. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot!
2010. júl. 13. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!