Kezdőoldal » Otthon » Kert » Demon vagy Strauss fűkasza?

Demon vagy Strauss fűkasza?

Figyelt kérdés

Üdv,

A két fűkasza közül szeretnék választani tapasztalatokat várok leginkább. Az olyan emberek kíméljenek h csak a stihl vagy csak a husi. Ezt direkt azért akarom mert kíváncsi vagyok hogy a kinai csodák milyenek, nem sűrű használatra lenne ugyse meg jó olajjal lesz használva. Belinkelem mindkettőt.

[link]

[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 19. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

5,5 Lóerő-52cc egy huszonezres fűkaszánál..wow!

Jó szívvel inkább az MTD BC 52-őt tudom ajánlani plusz tízezerért, alsó kategóriában a még használható fűkaszák közé tartozik és nagy a szervizháttér.

2019. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ,főleg Srtausst nem. Egyforma gagyi mind a 2 .

Ugye nem szeretnél szív beteg lenni ??

2019. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Most Látom ,valaki ki írta az MTD

MTD márkából semmit,még 1 villás kapát sem .

Ők mindent eladásra gyártanak ,de nem használatra .

2019. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Saját tapasztalat?
2019. jún. 19. 14:44
 5/13 anonim ***** válasza:

MTD-t én se vennék, mert rengeteg rossz tapasztalatot olvastam a neten, de azért tudok jó példákat is.

Pl. rokonomnak Briggs motoros MTD fűnyírója van kb. 15 éve, használja is elég sokat, fák alatt is, gallyak közt, és komolyabb baja nem volt még.

Szerintem ez az MTD-nél mindig attól függ, hogy azon a héten éppen milyen alkatrészt használtak. Lehet szerencséje is az embernek, meg rá is ßaszhat, szerintem erre nagyobb az esély.


A kérdezett kettő közül mindenképpen Demon.

Nyilván az se egy profi gép, meg nem is tudja a ráírt teljesítményt, de az legalább ér valamit, ha nem nagy területet kaszálsz. Én már 4. éve használok egyet, kemény viszonyok között is, és jó, még a sokat szidott gyári gyertyával is.

A Strauss viszont mindennek a legalja.

Demont a piacon 26-ért kapsz. Ha drágábban kínálják, alkudd le, oda fogják adni a rízbűrű tesvírek, ha látják, hogy drágábban nem viszed el. Ha két ócska damilfejjel árulják, akkor az egyiket hagyd ott, ha ezzel olcsóbb, én is így tettem anno, és máshol vettem jót.

2019. jún. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a Demon mellett döntök mert arról még sok rosszat nem hallottam
2019. jún. 20. 09:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Fuxtec ha már kínai, ez alá ne add...

Ugyan az a minőség, de ha cserealkatrész kell, van honnan beszerezni nem horror áron.

2019. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most az a kérdés hogy még éri e a fuxtec, mert az árán veszek kettő démon, és ár érték arányban nem biztos hogy többet tud annyival, ha meg alkatrészt kell pótolni akkor rakok bele fuxtec t, láttam én Strauss is fuxtec alkatrészekel brutal gép úgy, a fuxtect a 12,5 kg miatt nem akarok a Demon majdnem a fele, vagy szerintetek jobban megéri a Fuxtec?
2019. jún. 24. 14:22
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindkettőt ismerem saját tapasztalatból.

Azt nem állítom, hogy a Fuxtec bírja addig, mint két Demon, de azt igen, hogy valószínűleg tovább bírja, mint egy Demon. (Egyedi hiba persze mindkettőnél lehet, ami miatt két hét alatt tönkremennek, ilyen a Stihlnél is van, ezért is létezik a jótállás intézménye.)

A Fuxtec erősebb, pörgősebb, jobb vele dolgozni. Azért drágább.

Hogy neked ér-e annyit, mint két Demon, azt én nem tudom eldönteni, nekem a gyorsabb munka is tényező.

2019. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Inkább fuxtec akkor?
2019. jún. 28. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!