Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretnék otthon építettni...

Szeretnék otthon építettni egy 150 m2 es kerti tavat építeni. Milyen engedélyek kellenek, illetve mennyibe kerül négyzetmétere? Lehetőleg betonra gondoltam, vagy valami olyasmire, aminek évek múlva se lenne semmi baja, és nagyon strapabíró.

Figyelt kérdés

#tó #kerti tó #kert #árak #engedély #kerti tó egedélyek
2015. aug. 5. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
m3???
2015. aug. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engedélyekről az illetékeseknél kell érdeklődni, 10m3 felett kellett anno engedély,most nem tudom pontosan.Egyébként geotextília és úgy rá egy erős 1,5mm tófólia is megteszi (20/30 év garancia van rá) kb. 1000/1500FT nm.
2015. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy ez egy hatalmas kerti tónak szánom, de arra lennék kiváncsi, hogy nem csak a tartozékok, hanem az ásatás meg ezek is mennyibe kerülnek?
2015. aug. 5. 16:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg ha ki lenne betonozva, akkor az mennyire lenne hasznos/érné meg?
2015. aug. 5. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Betonból nem igen csinálnak, egyrészt az alá is tesznek fólia+vasalják hogy stabil legyen és az marha drága főleg hogy arra is kerül vízzáró réteg,ha meg olcsón csinálják meg, az tuti nem lesz olyan tartós mint a fólia,mert repedezik akkor szivárogni fog!


Gödörásás tavaly 4000FT/m3 volt,de ez ugye nagyon változó.

2015. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
talán 1.000.000-1.500.000 ft -ból kijön,minden attól függ hogy milyen mély lesz
2015. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6-nem tudja a kérdező, hiszen m2 ismer! brrrr
2015. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!