Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi ez a növény? Képpel.

Mi ez a növény? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]


Az alsó hármasból a középső gondolom petrezselyem. Azt nem is ültettem ide, de valahogy idekeveredhetett a magja.

A jobb szélső rozmaring lenne?

Azt pedig már vagy 3 hónapja vetettem, és már letettem róla, hogy kibújik.

Ebben a kettőben is erősítsetek meg.


De a harmadikat nem tudom. A bal szélsőt.

Nem hiszem, hogy gaz, mert gazolok hetente többször, azokat felismerem. Ha gaz lenne, találkoztam volna már vele. Viszont nem rémlik, hogy ebbe a sarokba mást is tettem volna a rozmaringmagon kívül.


2015. júl. 30. 20:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nyárfa vagy nyírfa (a citromfű zöldebb, üdébb színű)


a középső bármi lehet. van szaga/aromája?


a jobbos meg inkább levendulára hasonlít, de akár rozmaring is lehet. van aromája?

(A csombor sötétebb zöld és fényes a levele)

2015. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

hát nem térdeltem le szagolgatni, hisz még nagyon picik. :)


de köszi a választ.


látod, egyesek állítják amit gondolnak, pedig nem helyes, de azért megsértődnek, ha nem hiszek el mindent feltétel nélkül.

most volt sok eső, meg jön újra a meleg, szerintem egy hét alatt fognak nőni rendesen, csinálok majd új fotót.

2015. júl. 31. 09:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit olvastam volna, rákattintottam a linkre, és egyből arra gondoltam, hogy a bal oldali eperfa vagy nyárfa (inkább eper), a jobb oldali meg rozmaring. De ezen kár egy percig is gondolkodni, két ujj között meg kell dörzsölni egy levelét, és megszagolni az ujjadat, a rozmaringot nem lehet eltéveszteni.


Amúgy meg a képfeltöltésnél nem egy linket ad ki, hanem többet, van pl. egy olyan, hogy "direkt link". Ezt valamiért senki nem hajlandó használni, inkább az apró képet rakja be mindenki, amit egyes böngészőknél csak üggyel-bajjal lehet kinagyítani.

2015. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Na hétvégén megdörzsölgetem. :)


Mivel 3 linket ad a végén, úgy szoktam, hogy alul beírom az e-mail címet, ahova elküldi a linket. Oda csak 1-et küld. Próbáltam a másik 2-t is ide belinkelni még régebben, azokat meg sem jeleníti.

2015. júl. 31. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!