Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi ez a növény? Képpel.

Mi ez a növény? Képpel.

Figyelt kérdés

[link]


Az alsó hármasból a középső gondolom petrezselyem. Azt nem is ültettem ide, de valahogy idekeveredhetett a magja.

A jobb szélső rozmaring lenne?

Azt pedig már vagy 3 hónapja vetettem, és már letettem róla, hogy kibújik.

Ebben a kettőben is erősítsetek meg.


De a harmadikat nem tudom. A bal szélsőt.

Nem hiszem, hogy gaz, mert gazolok hetente többször, azokat felismerem. Ha gaz lenne, találkoztam volna már vele. Viszont nem rémlik, hogy ebbe a sarokba mást is tettem volna a rozmaringmagon kívül.


2015. júl. 30. 20:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A képen semmi nem felismerhetö, mert olyan picik a növények.
2015. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A bal lehet akár citromfű,eperfa, stb. Petrezselyem és rozmaring lehetséges de csak tipp mert elég nehezen vehető ki.
2015. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ha a képfeltöltés oldalon rákattintasz, kb duplájára nagyítja. szerintem simán kivehetők.
2015. júl. 30. 20:17
 4/14 A kérdező kommentje:

citromfüvem nincs, de eperfa van a szomszéd telken.

ha még valaki megerősíti, hogy az, akkor kihúzom.

2015. júl. 30. 20:18
 5/14 A kérdező kommentje:

itt vannak közelebbről, de így is kattintsatok rá a nagyításhoz:


[link]

2015. júl. 30. 20:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Balról jobbra: citromfű, petrezselyem, csombor.
2015. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na ez kizárt. már bocsi.

de az első és az utolsó nem jön csak úgy a kertembe, hogy én nem vettem se magot, se növényt, és egy üres telek meg egy tehénistálló a szomszédom.

ha véletlenül idefújna a szél 2 nemes növényt, akkor sem hiszem, hogy épp a fűszeres ágyásomba sikerülne.

bazsalikom lesz az. főleg hogy pont oda vetettem.

a csombor számomra teljesen ismeretlen, hogy kerülne oda?

2015. júl. 30. 20:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor kár volt kiírnod a kérdést. A harmadik akkor is csombor, ha a fene fenét eszik akkor is. Hogy hogyan kerülhetett oda? Szél is vihette a magot, tehéntrágyában is lehetett, ha a tehén megette, madár is vihette stb. Ám nagyokosokkal nem vitatkozom. Arra kérlek, hogy ne vágd ki, és várj vele még kb. egy jó hónapot. Meglátod, hogy csombor lesz. Ha a kertünk nem lenne tele vele, nem válaszoltam volna. Ahogy kibújik a földből, már meg tudom különböztetni. Akár a petrezselymet vagy kaprot is.
2015. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csombor, más néven borsikafű.
2015. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nekem teljesen rozmaringnak tűnik, ott van tőle 30 centire a rozmaring, totál ugyanúgy néz ki.


a másikat pedig megmutattam egy nagy gazdálkodónak, egyből rávágta, hogy nyírfa. na az van is a környáken bőven.

amire itt valaki citromfüvet írt...


a két jobb oldalit meghagyom.


azért írtam ki a kérdést, mert nem vagyok 1000%-ig biztos valamiben. köszönöm a válaszokat.

de ami teljesen egyértelműen nem jó válasz, azért azt meg tudom ítélni!

2015. júl. 31. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!