Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jól csináltam? Ha nem akkor...

Jól csináltam? Ha nem akkor hogyan kell?

Figyelt kérdés
Egy margarinos dobozba raktam földet és abba beleraktam 2csomag fehér paprika magot.. Lesz esély hogy kicsíráznak vagy haggyam a francba?! Azt szeretném csinálni hogy ha megerősődnek átültetem őket, majd májusban mennek ki a kertbe. Most szobában vannak. Csináltam még ugyanígy 2csomag paradicsomot egy margarinos dobozba...Már rájöttem hogy sok..most mit csináljak? Ezzel a móddal lehet palántát nevelni? Még csak most próbáltam először. Adnátok tanácsokat hogy máskor hogy csináljam? (ja és ilyen margarinos dobozba raktam még külön-külön citromfűvet, kasvirágot, borsa mentát, kakukkfűvet, paprikát 2csomag, paradicsomot 2csomag, csípős fűszerpaprikát, pritamin paprikát.) Azt olvastam hogy úgyse csírázik ki mindegyik ezért többet kell vetni..most meg az egyik ismerősöm azt modnta hogy ez nagyon sok....Mit csináljak? 15/f
2010. márc. 6. 21:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%
Fertőtlenítsd a talajt hipóval.
2010. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
énis csináltam már ilyet, csakén balkonládában nevelgettem őket:D kinőtt meg minden, megis lehetett enni. paprika volt.
2010. márc. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!