Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jól csináltam? Ha nem akkor...

Jól csináltam? Ha nem akkor hogyan kell?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem citromfű magot és ma el is szórtam egy viràglàdàba. a lèpcsőházban (tàrsashàz) tartom. Jó helye van ott? Nem kell neki napfény? Mikor lehet kiültetni? Mert az udvarra szeretném rakni. Mikorra fog megnőni? N
2010. febr. 28. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

nem tudom milyen viszonyok vannak nálatok a lépcsőházban, de én napos helyre raknám, szerintem legjobb az ablakpárkány.ha már jó erősnek látod őket és kint is jóidő van szerintem kiültethető, kb. ápr. vége felé. egy két hónap alatt nagyon szép bokros lesz.

csinálhatsz belőle finom teát. én le is szoktam belőle szárítani és elteszem egy üvegbe, így télen is ihatok belőle, forró vizet ráöntve olyan, mintha friss lenne.

2010. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó ötlet, de nem baj hogy nincs annyira meleg? vagy a mostani idő is jó neki? (pécs környéke)
2010. febr. 28. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem elég neki ez a meleg, + ablakpárkányon a napsütés miatt felmelegszik a levegő.

sok sikert.

2010. márc. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez a növény vadon is előfordul, nemigazán törődik a hőmérséklettel...azonban a fény kell neki
2010. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!