Kezdőoldal » Otthon » Kert » Paprika palánta ültetése...

Paprika palánta ültetése duplán? Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 3 hete elültettem a paprikapalántáimat, de nem vettem észre, hogy duplán voltak a cserépben, szorosan egymás mellett két tő. Nem tudom, hogy nem tűnt fel, de így ültettem el. Most mi legyen? SZedjem szét? Már szépen kezdtek megindulni, ha megbolygatom, akkor fog teremni? Vagy csak később? Nem fog tönkremenni? Vagy így hagyhatom? Nem fogják elnyomni egymást? Szerintetek mit tegyek?

2015. jún. 1. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos.

Ha olyan sűrű lesz az ültetvény augusztusra, hogy a levéltetű nem tud közéjük menni, akkor nem várható valami nagy termés.

2015. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam lefotózni, így sikerült , bocsi, valami mindig belelógott:) pet palackom nem volt, a doboz kb 10 centi széles.

[link]


Az ott a szélén balra asszem körömvirág lesz, az nem paprika.

2015. jún. 1. 20:46
 13/14 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van másik szögből.

2015. jún. 1. 20:48
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát, nekem ez így nagyon sűrűnek tűnik. 50-60 cm-es sortávnál alkalmaznék ekkora tőtávot (dupla tövekre értve).

Még ha a sorban lévő palántanövényeket eltávolítod is, akkor is túl sűrűen lesznek augusztusra. Ha meg a paradicsomok ott maradnak, akkor főleg nagy dzsumbuj lesz, lehet, azoknak még paprikák nélkül is kell ekkora hely...

2015. jún. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!