Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen pozitív élettani...

Milyen pozitív élettani hatása van egy gyümölcsfának ha termést hoz?

Figyelt kérdés
egyik könyvben kérdezték,köszi előre a válaszokat

2015. márc. 2. 22:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%

"A terhesség alatt jellemző dolgok: a nők foga tönkremegy a Ca-hiánytól, lábuk visszeres lesz, székrekedés kínozza őket, aranyerük megjelenik, állandó rosszulléttel, fejfájással küszködnek, gyakran szívproblémák jelentkeznek"


Te sem hordtál még ki gyereket, az biztos.


Én ezek közül egyet sem tapasztaltam, és ismerőseim körében sem voltak ilyen durva terhességgel járó hatások.


Bocs az offért.

2015. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Kilencedik:

Nem tudjuk, milyen könyvről van szó. Lehet, hogy valami "-izmus" híve akar belemagyarázni valami baromságot.

Mindenesetre, ha kiderül a "helyes" válasz, majd szeretnék róla értesülni itt...


Tizedik:

Ez így van, de nem ez volt a kérdés, mert ez nem élettani hatás a fára nézve, főleg nem pozitív. Ha nem hoz termést, attól semmi baja nem lesz. Sőt. Aztán ha kikel a közelében pár magonca, azok elszedik előle a tápanyag és víz egy részét.


Tizenegyedik:

Nem is azt írtam, hogy minden terhes nő tiszta roncs lesz a 9. hónap végére. De ezek jellemző tünetek, kb. mindegyik leírt dologra tudok konkrét példát az ismeretségi körömből. Pl. a fogak gyors romlása legalább a terhes nők felére jellemző.

2015. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Érdekes, milyen könyvbe volt ez? Sok felől meg lehet közelíteni. Kvantumfizika, és még a hétköznapi nyelven a rezgések átadása, renonancia stb. Nagyon érdekes kérdés, nem tudni, hogy milyen gondolat alapján tetted fel a kérdést. Az izmusokat hagyjátok már, csak arra valók hogy ellentéteket szítsanak.
2015. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!