Kezdőoldal » Otthon » Kert » Panel lakásban hogy tudnék...

Panel lakásban hogy tudnék termeszteni vmi gyümölcsöt?

Figyelt kérdés

Van egy erkélyünk, csak az be van falazva, de ki lehet nyitni végig az ablakokat. Elég h.lye megoldás ez, de sajna ez van.


Itt szeretnék vmit termeszteni pl. olvastam a balkonparadicsomról, h az talán megél. Csak azt nem tudom, h mennyi idő alatt hozna termést meg ilyenek, mert az a baj, h én augusztustól szeptemberig nem ott lakok, csak az év többi részében :/


Milyen növényt lehetne még? Ilyen salátát vagy hasonlót esetleg?


2013. aug. 22. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt nem tudsz, esetleg zöldséget, vagy fűszernövényt. [link]
2013. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szamócát, ládában kiakasztva kívülre.
2013. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg szedret.
2013. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbáld ki a szamócafát mi is panelban lakunk és azt termesztek ;)
2013. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyümölcsözhetnéked van, akkor cseréld el a paneledet kertes házra vagy vegyél hétvégi telket. A gyümölcsfához hely kell!
2013. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja persze ilyen könnyű az egész ! Ne rendezze be talán egy királyi palotának és ne vegyen ki talán földeket?!
2013. aug. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket:)


Nem gyümölcsfákra meg ilyesmire gondoltam, csak kíváncsi voltam a tapasztalatokra, h lehetséges-e zöldséget vagy gyömölcsöt így termeszteni, pl. paradicsom, paprika, retek, fűszernövények, szamóca stb, ehhez nem kell kert. És kertesházban lakom, de mivel tanulok másik városban ezért az időm nagy részét ott töltöm

2013. aug. 30. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!