Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stih ms 230-nál mi lehet a baj?

Stih ms 230-nál mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve vettem ácsmunkák és tüzifa vágásra. Ha elakarom indítani akkor lefullad, ha meg beindul és gázt adok, és nem fulladt le, akkor meg egyáltalán nem veszi fel a fordulatot. Mintha nem kapna benzint. Olyan hangot ad ki mintha ugatna a kutya és utána fullad le. Ha bemelegszik akkor úgy ahogy lehet használni.

Új ngk gyertyát raktam bele. Az egész gépet kipucoltam annyira amennyire tudtam. Alapjáratot mindig beállítottam. Karburátort is kipucoltam. A benzin keveréket is frissítettem.


2013. jún. 25. 19:05
 1/3 szokratesz ***** válasza:
Sztem egyszerűen csak elállítgattad a porlasztó beállításait. 3 csavar van rajta L-low= alacsony fordulat beállító, H-high=magas fordulatszám beállító, és az alapjárati csavar. Ezeket elég pontosan kell beállítani. A gépkönyvében általában benne vannak az értékek. Általában (hangsúlyozom hogy általában) teljes becsavarástól (L és H) vissza 3/4-1 1/2 géptipustól függően.Ezekben a gépekben felesleges gyertyát cserélni, több évig elmennek egy gyertyával még intenzív használatban is.
2013. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy elállítottam mert amikor ezt kezdte csinálni akkor még nem is állítottam rajta semmit,mert nem volt rá szükség.
2013. jún. 26. 17:42
 3/3 szokratesz ***** válasza:
Ok értem,akkor feltételezem,hogy a levegőszűrő is tiszta. Akkor vszínű, hogy a benzin-levegő ellátással lesz probléma. Szivató visszaugrik rendesen? Fals levegőt nem tud szívni a porlasztó és a henger közt? Kipufogó nem szakadt össze belül (zörög)?
2013. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!