Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek mi lehet ez?

Szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem volt alkalmam megnézni az erkélyen (elszáradt) növényeket, ezért csak lestem, amikor a földből láttam kijönni egy kis zöld csírát. De nem is ez a lényeg, mert eltakarítottam a száraz részeket, hogy legyen elég napsütése a kicsinek és közben találtam néhány pici, narancssárga, leginkább az airsofthoz szükséges töltényekre hasonlító golyókat. Először azt hittem, hogy valami fura mag amit még anyum ültetett, de aztán eltörtem egyet és olyan volt, mintha tojást törtem volna fel. Valami fehér trutyi jött ki belőle. Minek a petéje/tojása lehet, ha egyáltalán az? Kártékony?

2013. ápr. 27. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A csiga tojása is hasonló, de szerintem ez a dolog valami speciális műtrágya lehet. Valószínűleg egy vásárolt növény földjébe volt keverve.
2013. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!