Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért fonnyadt el a Vénusz...

Elektromann kérdése:

Miért fonnyadt el a Vénusz légycsapója levele?

Figyelt kérdés
Ősszel vettem piros, és zöld belsejű Vénusz légycsapója növényt, és most a szobámban van. Addig oké a dolog, hogy nem nő, mert pihen, de a piros belsejű levelei elkezdtek elszáradni. A két növény egy tálban van, és folyamatosan van alattuk desztillált víz, a zöldnek nincs is baja. Mi lehet a piros baja?

#Vénusz légycsapója #levele szárad
2013. jan. 26. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy 5 fokon kell teleltetni, nem a szobában.
2013. jan. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azoknak olyan speciális igényeik vannak, hogy csak sima szobanövényként kezelve meg szoktak dögleni, nőni is valszeg azért nem nő a másik, mert éppen túlélésre van csak ereje.
2013. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, csak azt nem tudom még, hogy hogyan rakjam 5°-ra...
2013. jan. 27. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:

berakod a hűtőbe. és nem viccelek!


volt tanárom külön hűtőt vett a rovaremésztő növényeinek, ugyanis annak a pasinak ez a mániája...rovaremésztő növényei vannak...de abból rengeteg :D és sok féle és nagyon ritkák, nehezen tarthatóak is vannak neki :)


csak arra figyelj, hogy 5 fokra legyen állítva a hűtő...ha nem tudod melyik az a szint akkor beraksz egy sima kültéri hőmérőt és belövöd. vagy rá guglizol, hogy hogyan állíthatod be ilyen szintre a hűtőd.

2013. febr. 1. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tippet, megmérem a hűtő hőfokát. Remélem beválik, nem szeretném, ha mindkettő tönkre menne...
2013. febr. 2. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
És készítheted a gombaölőt, mert penészedni fog a frigóban.
2013. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor szerzek be valahonnan gombaölőt, de a weblapot nem nyitja meg időtúllépés miatt...
2013. febr. 3. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem megnyitja a weblapot, tegnap hoztam ki a pinyóból a szabadba, napra.
2013. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!