Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha veszek a piacon egy (tv)...

Ha veszek a piacon egy (tv) paprikát, a csumájáról óvatosan leszedem a magokat és elültetem lesz belőle palánta, majd paprika?

Figyelt kérdés
(Remélem nem kérdeztem nagy ökörséget. A neten nem találtam erről semmit)
2013. jan. 16. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
A teszkósból meg a spárosból nem, (vagy semmit érő) de a piacosból, vásárcsarnokosból lesz.
2013. jan. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.... én a bolti pritamin paprikának a magját tettem el és ültettem.Szép egészséges magokat kell ültetni
2013. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 16. 13:19
 4/15 A kérdező kommentje:
Még azt meg tudnátok mondani,hogy: Rögtön el is lehet ültetni, amint leszedtem a csumáról? Mi a menete? Milyen mélyre?
2013. jan. 16. 13:22
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Hát most még elfagy, de egyből ültethető. Lehet cserépbe de akkor nagyba, mert kis cserépben nem nő meg rendesen.

Föld legyen jó sok. Mutatóujjal egy 2-3 centis lyukat csinálsz, bele a magokat mehet több is ne csak egyet. lazán lefeded, és locsolgatod a szobában :)

2013. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 kunu lenke ***** válasza:
100%
Szia.Lakásban nem túl hideg illetve nem túl meleg helyet keress neki és minden esélyed meg van,hogy akár már most elkezdődjön a folyamat a cseperedéshez,de ne legyen túl száraz sem a helyiség
2013. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is a lakásba terveztem, nem a hó alá :D Köszönöm a válaszokat, a segítséget!
2013. jan. 16. 14:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Az étkezési paprikát nem teljesen éretten szedik le ezért nem biztos hogy kikel.Hagyni kellene az egész paprikát tovább érni.
2013. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
27%
sajnos lesz... anyám egész évben gyűjti is a paradicsom és paprikamagokat, aztán tavasz elején az egész ház tele van palántákkal, de annyira, hogy meg se lehet mozdulni, aztán adja el piacon... de ez inkább csak hobbi nála meg nem gazdagszik belőle, csak minket idegesít...
2013. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A sima fehér paprika magja csak akkor kel ki hamár túlérik.Tehát már kezd jól piros lenni. A bolti nem ilyen esetleg ha értékcsőkkent áruk között találsz ilyet.
2013. jan. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!