Kezdőoldal » Otthon » Kert » Habanero paprika palánta?

Habanero paprika palánta?

Figyelt kérdés
Kb. mennyi a reális ára 1db habanero palántának és 1db red savina palántának ?

2012. ápr. 6. 09:58
 1/5 hell-ikon ***** válasza:

Vaterán, mintha 1000 ft körül láttam volna, de mérget nem vennék rá, hogy tényleg Habanero lett volna... Lehet rosszul emlékszem.

Akár így van, akár nincs én eléggé túlzónak tartom ezt az összeget. Mondjuk 500-at adnék érte max.

2012. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hell-ikon ***** válasza:

No kicsit utánanéztem.

A red savina magja 15 dollár egy amerikai oldalon és egy csomagban van 10 mag.

Ha onnan rendelte az illető akkor mag+postaköltésg+nevelési költség, így lazán lehetne akár 2000 ft is egy palánta.

2012. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van most itthon jó pár palánta és párat szeretnék eladni, pofátlan se akarok lenni de azért mínuszba se lennék szívesen :)
2012. ápr. 6. 19:23
 4/5 hell-ikon ***** válasza:

Ja, hogy így áll a helyzet.

Akkor én a helyedben összeadnám a költségeket, ezt elosztanám a palánták számával és fel szoroznám 1,3-al.

Ha 500 Ft került egy palánta előállítása akkor 650-ért adnám.

Így visszajön a költség is meg van rajta némi haszon.

2012. ápr. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget kicsit utána számoltam és 400-500ft között fogom akkor árulni ;)
2012. ápr. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!