Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elpusztul a Vénuszom! Miért...

Elpusztul a Vénuszom! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Kb. októberben vettem egy Vénusz légycsapót. Miután hazavittem hetekig szépen fejlődött, hozta az új csapdákat, az idősebbek elszáradtak. Az interneten azt olvastam, hogy mivel magas páratartalmat igényel célszerű floráriumban tartani. November körül vettem is egy gömbakváriumot és az olvasottak alapján el is ültettem benne, vizet permeteztem rá, majd lezártam egy üveglappal, hogy magas páratartalom legyen odabent. Egy ideig ugyanolyan szép volt, mint azelőtt, de most viszont nincs csapdája és nem is hoz, a fél növény pedig fekete. Miért lehet ez? Kételkedem abban, hogy csak azért mert télen visszapusztulnak.. Ennyire nem kéne szerintem visszapusztulnia. Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. jan. 5. 09:38
1 2
 11/12 anonim válasza:
ja úgy jó lesz úgy érzem énis! érzem!!
2013. jan. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha hűtőben telelteted, akkor gombaölőzheted hetente. Nem jó az.
2013. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!