Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lakásban teleltetett növények...

Lakásban teleltetett növények már kitehetők a kertbe?

Figyelt kérdés

Padlófűtéses a házunk, télen kaptam több nagyon nagy növényt is, már alig férek el tőlük.

Yukkák és egy olyan 170 cm magas növény aminek fás a szára és "fonni" is lehet, hogy még szebb legyen.

Nem ismerem, nem tudom, mi a neve :(


Bajuk lenne, ha már kitenném őket a teraszra?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. márc. 19. 08:58
 1/5 Kerria ***** válasza:

Figyeld az előrejelzést, ha éjjel nem megy a hőmérséklet 10 fok alá, és a napi hőmérséklet is 15 fok felett van, akkor nyugodtan kiteheted.


Ez minden szobanövényre igaz!

2012. márc. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Amit fonni lehet" szerintem Fikus Benjamin. A fikuszok és a yukkák is elég fázósak, 10 fok alatt megfázhat és lehullajtja a levelét. Én még nem tenném ki, korai, az időjárás előrejelzés szerint még 2-3 fokok is lehetnek éjszakánként, de 5-6, max.8-nál többet egyáltalán nem mutat az elkövetkezendő 2 hétben.
2012. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Most legalább tudom, hogy milyen növényem van :)


Akkor még egy picit várok!

2012. márc. 19. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
A ficusnak biztos, hogy hideg van még, de a yucca símán kibírja kint. Sok helyen nem is szokták bevinni télre.
2012. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is a választ!


Most láttam éppen, hogy a szomszéd néni már kitette a leandereit...

2012. márc. 19. 12:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!