Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerticsapot szeretnék hogyan...

Kerticsapot szeretnék hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Az épitettő esporolta a kerticsapomat, csináltatnék egyet, de nem tudom hol kezdjek hozzá? vizműnél kell kezdenem? mennyibe kerülhet a vizműtől kért engedéy meg az ora? Van más egyéb költsége ha az ásást meg az többit mi csináljuk?
2009. jún. 11. 10:40
 1/2 anonim válasza:
Nekem van kerti csapom és ahoz nem kell külön óra mert a bejövő óra után van és azt is méri!Szerintem ahoz hogy neked van-e kerticsapod vagy nincs a vízműnek semmi köze.Te saját magadnak is csinálhatsz.De keress egy szerelöt de szerintem ehez nem kell!Ha bemész egy szerelvény boltba ott fognak segíteni és mindent meg is vehetsz hozzá!
2009. jún. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van kerti csapunk, semmilyen engedély vagy ilyesmi nem kellett hozzá. A vízóra aknából jön fel (a vízóra után van kötve; habár ha elé lehetne kötni, olcsóbb lenne :))Ha azt akarod, hogy külön órán egyen, akkor a vízművel kell egyeztetned (ha csak öntözésre használod, teheted külön órára és nem kell csatornadíjat fizetni, de neked kell megvenni az órát meg hitelesíttetni talán 5 évenként. Érdemes kiszámolni, megéri-e anyagilag)
2009. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!