Kezdőoldal » Otthon » Kert » A mai nagy esőben betápozott...

A mai nagy esőben betápozott fű nem fog kiégni?

Figyelt kérdés

Még locsoltam is, miközben esett (lehet nevetni :) ), szó szerint szétlocsoltam a granulátumokat. Most meg süt a nap! Remélem, nem fog kiégni...


Köszön a válaszokat, előre is :)


2011. júl. 20. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem adtál neki rendesen:)

de ez után is add a vizet mert bedurran és nőne akkor is legyen víz.

2011. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekezni fogok :)
2011. júl. 20. 14:32
 3/6 hell-ikon ***** válasza:

Attól függ...

Ha olyan granulátumról van szó, aminek normál esetben 1-2 hét alatt kellett volna lebomlania s ezt a mennyiséget most hirtelen mind megkapta, akkor esélyes az égés... én is jártam így tavasszal csak nem fűvel, hanem csodaölcsérrel. Elég nehezen heverte ki.

Ebben az esetben imádkozz még több esőért, hogy a felesleg lemosódjon mélyebbre a gyökérzónából.

2011. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hell-ikon ***** válasza:
izé, csodatölcsért akartam természetesen írni.
2011. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Locsolnod pluszban nem kellett volna. Ha rövidre vágott fűre az előírt mennyiséget szórtad ki, akkor semmi gond nem lesz.
2011. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvileg gyorsan felszívódód és oldódó granulátum volt, de már most látszódik a hatása :) Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!