Kezdőoldal » Otthon » Kert » SOS! Miért nem virágzik még...

SOS! Miért nem virágzik még az orchideám?

Figyelt kérdés

Az orchideám ebben az évben nem akar virágozni. Pedig átültettem még tavaly. De most olyan, mintha bimbózna, de szétpattan a bimbó. Ennek mi lehet az oka? Nem kapna elég fényt? Nemrég kaptam egy ujat is, de azzal az történt, hogy miután hazahoztuk, rá egy pár nap múlva lehullott a gyönyörű virágja, és a bimbója is lesett egymás után, holott a virágboltban azt mondták, hogy egy fél évig virágozni fog. Mi történhetett vele? Ablakban sajnos nem tudom tartani, mert nincsen ablakpárkányunk. :( Szerintetek mit csinálok rosszul? Olyan türelmetlen vagyok, hogy nem akar kinyílni. :( Irigylem mikor megyek az utcán, nézem az ablakban bimbózó orchideákat. :( Kérlek segítsetek virágszakértők! Köszönöm!


Képeket is tettem fel, hogy lássátok is hogy néz ki.

[link]


[link]


2011. máj. 27. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A képek alapján hozza az új virágokat, de türelem, ez elég hosszú ideig eltart. Aztán majd persze sokáig gyönyörködhetsz benne:-)
2011. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!