Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért nem virágzik a mini...

Miért nem virágzik a mini orchideám?

Figyelt kérdés
Phalaneopsis mini, levele, és gyökere is nő, virágzó szárat azonban nem hoz egyik se, pedig van 6 db. A nagyok virágoznak. Mást igényel a mini?
2011. jan. 15. 00:03
 1/4 anonim válasza:
nem vagyok annyira hozzértő de nem lehet hogy elvirágzott és azért majd csak egy idő után fog megint virágozni ?(pl nekem fél év múlva kezdett el újra XD)
2011. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tavaly télen virágzott, akkor vettem, a nagy orchideáimat is akkor kaptam. A nagyok hoztak most virágot, a kicsi nem. Máshogy kéne gondozni?
2011. jan. 16. 21:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Te hogy tartod az orchideádat?
2011. jan. 16. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Bocsi az offért,de az enyémek sem virágoznak.Levelet hozott mindegyik,de virágzó szárat nem.A nagy meg teljes pompájában virít.A fene érti...Ugyanúgy gondozom őket.Lehet,hogy másképp kellene.Kíváncsi vagyok,hogy lesz-e valakinek ötlete.

Amúgy másfél hetente beáztatom őket vízbe egy óra hosszára.

2011. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!