Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kitehetem már a leanderemet?

Kitehetem már a leanderemet?

Figyelt kérdés
3. EMELETEN LAKUNK, ITT MÁR NEM FOG FAGYNI.
2009. márc. 9. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
mi még nem rakjuk ki, a az5 -8 fokos hűvös időt sem szereti, ha már van zsenge hajtása , a tavalyi szárízulatok ledobása után, és már rendesen süt a nap, majd akkora napsütésben, még két hét bizti.
2009. márc. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, ha van fiatal hajtás arra vigyázni kell, ahogy az előző válaszoló írta. Nekem az a tapasztalatom, hogy jól tűri még a nulla fok körüli időt is, valójában kiültetve telelt át-de lehet, hogy az én példányom egy terminátor:)
2009. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne, hűvösek még az éjszakák és a reggelek. Egy picit legyél még türelmes.
2009. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak az erkélyre akarod tenni,akkor talán kiteheted,lefeljebb betakarod,ha fagypont koruli homérsékletet jelentenek.

En csak a fagyosszentek után szoktam kivinni a kertbe, mert nincs alkalmam kiszaladni ,ha esetleg fagyna, mert 25 km re van a kertem.

2009. márc. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!