Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kitehetem a lakótársaimat?...

Kitehetem a lakótársaimat? Van szerződésünk, de nem hivatalos és nincsenek is bejelentve.

Figyelt kérdés
A felmondási szerződést nem írták alá,a szabályokat megszegték több ponton is.Mi párommal a tulajdonossal állunk szerződésben,ők pedig velünk.Kitehetem őket a lakásból?Nem tudom hogy be tudnak e perelni bárhol bármiért,mert szerződést kötöttünk.Bejelentve a lakásba senki sincs(tudom hogy ez így nem jó...) szóval igazából a szerződés sem hivatalos. Okoskodók kíméljenek.
2010. márc. 4. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

mintha te ezt már ide kiirtad volna


de leirom:

tulajdonos sürgősen jelentsen be titeket az apehnál,nem kell lakcimet változtatnotok,ugy is lehetsz ott albérlő 8énis szülőkhöz vagyok bejelentve,mégis hivatalos az albérletem apeh felé,ez igy szabályos)


szerződést amit a ti "albérlőitekkel" kötöttetek,megsemmisiteni,ha mod van rá,az ő példányukat is

utána meg szépen kitenni őket,tulaj tudtával záratcserélni...

2010. márc. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nekem ez az első kérdésem.Kerestem ,de nem találtam ilyet,ezért kérdeztem meg!!!
2010. márc. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!