Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kitehetem ma a dézsás növényei...

Kitehetem ma a dézsás növényeimet?

Figyelt kérdés

Jó reggelt mindenkinek :=)!

A leánderek már kiköltöztek múlt hétvégén.


Arra gondoltam, talán ma kiraknám a többieket: az angyaltrombitát, citromfát, sétányrózsát, azáleát, stb. is. Mára és a következő néhány napra meleg, de borús időt jósoltak, így nem sokkolná őket a hirtelen fény.

Mi a véleményetek? Nem korai még, ugye?


2010. márc. 21. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ÉN a kaktuszokon kívül még semmit nem raktam ki, és nem is fogom április végéig. Én tavaly nagyon megjártam. Ezeknek a növényeknek kell , hogy éjszaka se menjen 10 fok alá. Én nem raknám ki.
2010. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom mert a jövő hétre még mond hideget.Április közepe vége.
2010. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább várj még egy kicsit,nehogy tönkremenjenek a virágok. Én a kaktuszokat is csak majd április közepén teszem ki,de ha mégis jobb idő lenne (tartósan),akkor talán hamarabb.
2010. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jótanácsot! Végül is az angyaltrombiták és a citromfa költözött ki, de gurulós talpon maradtak, így ha jönna a hideg, gyorsan be tudjuk őket menteni arra a néhány napra :=).
2010. márc. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!