Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gyakran öntözitek a...

Milyen gyakran öntözitek a dracénát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy héten kétszer szoktam, hétfőn és csütörtökön. (néha csúsznak napok, de a heti kettő megvan) :)
2011. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hetente, de van a földben vízadagoló.

[link]

(Az a lényege, hogy a cserép lassan átereszti a vizet és így mindig nedves valamennyire a föld.)

2011. márc. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak hetente egyszer. Tavasszal átültetem új földbe, kb. 2 havonta kap egy kis tápoldatot (télen egy oldatozást kihagyok, így 4 hónapig nincs "kaja", csak "pia").
2011. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kéthavonta egyszer öntöztem, de ez kevésnek bizonyult. Az újat már heti kétszer öntözöm, ez így kellemes neki is :)
2011. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak akkor, ha már látom, hogy száraz a földje. így heti 1 öntözés jön ki. Eddig jól bírja, 1 év alatt 60 cm-t nőtt, már egy méteres.
2011. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!