Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik növény szívja magába a...

Melyik növény szívja magába a párát? Mit ajánlanátok? Lakásba kellene.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A növények párásitanak, olyan nincs, ami csökkentené (legalább is gondolom, ezt akartad kérdezni). Olyan van, amelyik száraz leveegöben is megél - az összesz kaktus és szukkulens.
2010. dec. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ceresitet kell telepíteni.
2010. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez tetszik!
2010. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a Ceresitet:). De ezt szerettem volna növénnyel megoldani:), hátha. :)))
2010. dec. 13. 06:05
 5/13 anonim ***** válasza:
a cerezit egy kalap szart nem ér, elektromos párásítót vegyél
2010. dec. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö: mit akarsz elérni, hogy párásabb legyen a lakásod, vagy azt, hogy szárazabb, mert nekem nem egyértelmü?
2010. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarja elérni, hogy kevesebb pára legyen.


"a cerezit egy kalap szart nem ér, elektromos párásítót vegyél"


A kezdeti beruházás sem elhanyagolható, arról ne is beszéljünk, hogy egy ilyen gép több, mint 100W-ot fogyaszt, zúg, melegszik.

Ha folyamatosan megy, havi 3600-5000Ft villanyszámlát simán elzabál egy ilyen egymaga.

2010. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Annak sincs értelme, hogy veszünk egy egyébként sem olcsó Ceresitet és semmit nem ér.

Az elektromosnak sem kell folyton mennie, nálunk napi max. 1 órát megy, de inkább kevesebbet.

2010. dec. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

havi 2 cerezit ment el a fürdőmben, tömény pára és penész


kezdeti beruházás 2500 Ft, havi 2500 Ft a két a két tablettára


10ezer volt a solac elektromos párátlanító, ez egy kicsi készülék, ha folyamatosan ment volna, akkor 2200 Ft-tal emelte volna meg a villanyszámlát, de nem ment folyamatosan, mert elég volt napi 2-3 alkalommal max 1-1 órára bekapcsolni, a reggeli és esti zuhanyzások után és napközben egyszer - páratartalom 80%-ról 60 körülire csökkent, a penészt leirtottuk és nem jött vissza...akkor melyik éri meg jobban? ja és kb 13 m3-es volt a fürdő légtere...

2010. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Párátalanítani szeretnék.

Szépen magyarul biztos elírtam.

Szobában van nagy nedvesség újraszigetelés után. Nem akarunk elektromos kütyüt, gondoltuk hátha van valami növény amivel megoldható.

2010. dec. 14. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!