Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szomszéd elhelyezheti a...

Szomszéd elhelyezheti a kutyaházat az oldalkertbe?

Figyelt kérdés
Ráadásul az én kerítésemre rakta rá, hozzám a lehető legközelebb van… 2 ház között 2x3 méter van, azaz 6 méter. Nem úgy van, hogy oldalkertbe semmilyen építmény nem helyezhető? Máshol már kérdeztem, itt értelmesebb emberek vannak korábbi tapasztalatom alaplyán.
tegnap 19:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Meg egy hatalmas seggfej is vagy. Minden kommented után egyre jobban látszik.
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Sokra mész a pénzeddel ebben az esetben... 😂😂😂


Hogy xarik a te verandadra, ha a kerítésen túl van?

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
20# Egyelőre senki sem szart a te verendádra sem, ami szomszéd telken történik azt meg el kell viselned. De ha olyan izmos, és gazdag vagy, húzzál fel egy olyan kerítést, amin nem látsz át, és a probléma meg is van oldva.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy seggfej vagyok, de maximálisan tiszteletben tartom a szomszédokat, nem hangoskodok, nem parkolok más háza elé, nem bacom tele az oldalkertet stb. 220 cm magas és Semmelrock kerítéskőből áll a kerítés, elég drága volt körbekeríteni 1200 nm-t, nem látom tehát a kutyát direktben. Csak drónnal láttam, hogy oda lett telepitve. Max az róható fel nekem, hogy nem 3 telket vettem meg és csak a középsőre építkeztem, de egyrészt nem akarok potya 2000 m2-t öntözni, másrész nem sejtettem, hogy ilyen roh….dékok jönnek ebbe a városrészbe. A 3m oldalkert meg HÉSZ, nem az én találmányom.
tegnap 22:23
 25/37 A kérdező kommentje:
A problémám, hogy a kutya lehuggyozza, lefossa, leszarja a kerítést, tönkremegy, ozmózissal átjön a trutyi az oldalamra. Meg hogy néz ki? Rontja az összképet. Én még egy kerti széket sem rakok az oldalkertbe.
tegnap 22:25
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

A HÉSZ szerint a 3 m távolság a minimum több lehet, mehettél volna akkora telken kicsit odébb is a szomszédtól, de azért már nem érdemes lebontani a házat.

Nem kellene drónozni a más telke felett -nem is szabad- akkor nem is tudnál a kutyaólról, és nem idegeskednél miatta.

Három telket venni egymás mellett, és csak a középsőben lenni szerintem jó ötlet. Ha gazdag lennék én azt csinálnám!

tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Szomszédokat drónnal kukkolni illegális! Gondolom a reptetésére engedélyt sem kértél...

Ezek alapján engedélyt sem kértél a szomszédtól, hogy megnézd mi van a telkén.


A kutya nem a háza mellé szarik, de ezen kívűl mindenhova.


A bicepszed kerülete semmit nem fog érni a jegyzővel vagy éppen a rendőrséggel szemben.

Neked sem lesz jó, ha a szomszéd azt lesi mivel tud neked jogilag keresztbe tenni...

ma 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az ilyen huhogó embereket, mint te. Álláspontod szerint bármit engedj meg magad ellen… Szèp. Gondolom, mindenért Orbán a hibás számodra is.
ma 07:25
 29/37 A kérdező kommentje:
Drón meg nem fossa le a kerítését senkinek, nem is ugat
ma 07:25
 30/37 anonim ***** válasza:

Csak személyiségi jogokat sértesz vele... És a drónra vonatkozó jogszabályokat.


Ha az én szomszédom lennél nem izgatna mi nem tetszik neked. A saját telkemen oda tenném a kutya házát ahol nekem tetszik.

ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!