Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kihez tudok személyesen...

Kihez tudok személyesen fordulni ha megbetegszik egy növényem?

Figyelt kérdés
Az interneten elérhető információból nem tudom kideríteni, hogy milyen betegsége lehet. Esetleg egy kertészetbe elvihetem? Vagy ha van kertész ismerősöm az meg tudja állapítani?

szept. 3. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

A kertészethez, ahol vetted.

Vagy bármelyik kertészethez.

szept. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fotó elég.
szept. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha látható dologról van szó, akkor elég lehet, ha itt mutatsz nekünk pár értelmezhető fotót. Ha tartási gond lehetséges, akkor írj le minden szóba jöhető körülményt.

De személyesen mindenképpen jobb egy hozzáértő segítségét kérni, mert ő részletesen ki tud kérdezni. Itt hiába szoktam próbálkozni a kérdezők kikérdezésével, kb. 50-ből 1 alkalommal válaszolnak minden kérdésemre. Az esetek 2/3-ában egyáltalán semmire nem válaszolnak.

Hátránya a személyes érdeklődésnek, hogy az illető talán mégse annyira hozzáértő.

Kertészetben v. növényvédelmi szaküzletben általában próbálnak segíteni, de elég gyakori, hogy nem szakember az eladó.

szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár elsőre viccesen hangzik, de létezik olyan szakma, hogy növényorvos. Keress rá így.
szept. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el itt is sokszor hozzáértő választ kapsz.

De egy kertészet biztos választ ad.

szept. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat <3 Azóta egy hozzáértő ismerősöm megnézte és szerinte nincs semmi baja. Csak megijedtem és gondoltam minél hamarabb próbálom meggyógyítani. 😅
szept. 4. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!