Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szomszéd vakond riasztója...

Szomszéd vakond riasztója ellen mit tehetnèk?

Figyelt kérdés
Ma délután kezdődött. Szomszéd beüzemelt egy vakond riasztót. Ha az egyáltalán. Kb fél percenként hangot ad, nekem az idegeim kivannak tőle. Férjem nem fog szólni neki, mert szerinte én vagyok a gonosz szomszéd, akit minden zavar. De megőrülök ettől a hangtól. Kicsinál. Szóljak neki én? Vagy tényleg én vagyok gáz? Törődjek bele? Az nem fog menni. Mi lenne a helyes? Nem bírom ezt a hangot. Nem tehetek róla, de bekattanok ha ez így marad.
júl. 10. 23:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Szólj neki.
júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás az lehetne, hogy lefedi a riasztót, két agyag cseréppel (egy kicsi, rajta egy nagyobb), és máris tompítva van a hang, amit csak közvetlen közelről, ha nagyon figyelsz lehet hallani.

Nem tudom, milyen a viszonyod a szomszéddal, de ha zavar, megoldást kell keresni rá. Szerintem fontos, hogy ne támadó légy, hanem konstruktív. Esetleg kér tanácsot, honnan vette, mert Te is szeretnél. És itt máris megemlíthetnéd, hogy Te le fogod takarni két cseréppel, hogy ne legyen zavaró. És ha normális, veszi a lapot.

A férjednek nincs igaza szerintem! Ha zavar, akkor zavar, mese nincs!

júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem túl jó a viszony velük... Eddig is ott törtek borsot az orrom/orrunk alá, ahol csak lehetett... Férjem egy nagyon nyugodt ember, es türelmes is. Én kevésbé. Most is sípol ez a sz@r, nem hiszem el, hogy őket, saját magukat, nem csinálja ki. Elmentem meghallgatni, kb honnan jön a hang. Majdnem az ablakuk alatt van. Nagyon közel van az ő házuk a miénkhez, úgyhogy én kb ugyanúgy hallom, mintha itt lenne a mi ablakunk alatt. Én holnap szólok nekik. Ez nem normális dolog, pszichés terror. Lehet van, aki meg sem hallja, de nekem konkrétan az idegeim kicsinálja.
júl. 11. 02:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb hang is lehet zavaró,ha ez folyamatos.Jogosan szólsz neki.
júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi hiába szóltunk, csak annyit kértünk, hogy mikor a gyerekek a kertben vannak (elég ritka) kapcsolja ki, beleegyezett, de azóta sem... Évek teltek már el. Talán a jegyzőnek lehet szólni
júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy vakond voltál előző életedben.
júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Férjem tök normálisan szólt neki. Nyest riasztó egyébként, mint kiderült, de csak azért üzemelte be, mert pont megtalálta a padláson. Egyébként nincs nyest náluk. Kikapcsolta. :) és végre kisimultak az idegeim.
júl. 11. 16:48
 8/9 anonim ***** válasza:

#2. vagyok.

Örülök, hogy rendeződtek a dolgok. A szép szó csodákra képes. :)

júl. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hála isten, azóta sem hallottam, úgyhogy tényleg rendeződött a dolog, úgy tűnik, tartósan. :)
aug. 2. 01:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!