Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit csináljak a hatalmas...

Mit csináljak a hatalmas kertemmel?

Figyelt kérdés
Van egy 25 áras kertem, az egyik felében szőlő van de a másik fele csak gaz. Szeretném kihasználni de igazából nem értek a kertészethez ezért is valami olyat szeretnék amivel nincs túl sok munka, de azért van értelme.

júl. 5. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép nagy kert, de jó neked :) Én beültetném tökkel meg cukkinivel, ezeknek csak öntözés kell meg napfény.
júl. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a fűtermesztők száma emelkedik, főleg azért, amit írsz. Elnézve a mostani árakat simán megéri kertészkedni. Nagyon sok videó elérhető és szerintem gyorsan meg lehet tanulni a technológiát. 2-3 év alatt szerintem meg tudod tanulni. Kezdetben a paradicsom, burgonya, tökfélék a jó irány, aztán lehet bonyolítani az életet.
júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ultesd be fenyovel es mikor megnonek akkor karacsony elott eladod oket.

Akaccal is beultetheted es hosszu tavon lesz tuzifad vagy kivagod es eladod.

júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Sütőtök mehet bele vagy esetleg Bodza,jó ára van.Füge igénytelen.
júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az akác kiírthatatlan, én azt nem javaslom. Ugyan sokára lesz belőle pénz, de a diófákkal nincs sok munka.
júl. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyi munka és szakértelem mindenhez kell.

Ha hajlandó vagy többet dolgozni, akkor fokhagyma, arra mindig van kereslet, és nem kell két nap alatt eladni, mert tárolható. Március közepén elduggatod, háromszor megkapálod, és lehet szedni, júliustól csak az üres földön néha átszaladsz rotával, hogy ne szórja szét a magját a gyom.

Fenyőt is kell kapálni, ameddig kicsi, később pedig vagy kapálni, vagy kaszálni. Alakítani is kell, ehhez kell a legtöbb szakértelem. Lucfenyő kb. 7 év alatt megy ki, nordmann 10-11 év alatt. Sokkal kevesebb velük a munka, mint a fokhagymával, de ugyanennyivel kevesebbet is hoznak. (Termeltem hagymát és fenyőt is eladásra, párhuzamosan, mindkettőt kb. ekkora területen.)

júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!