Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kert rendezéshez másodállásban...

Kert rendezéshez másodállásban szükséges valamilyen képzettség?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy ha szeretnék kert rendezéssel foglalkozni (fák szakszerű metszése, virágos, szikla kert, öntöző rendszer kialakítása stb.) kell e valamilyen végzettség vagy nem ütközik semmibe ha meghirdetem mondjuk a helyi újságban? Nagyon szeretek ezekkel foglalkozni a saját és rokonok udvarán és már nagyon sokan kérdezték tőlem, hogy miért nem foglalkozom ezzel mert gyönyörű kerteket tudok létre hozni. Egyszer utána is néztem, de sajnos úgy vettem észre, hogy Budapest kivételével vidéken csak minimál béren foglalkoztatják a kertészeket. Viszont arra gondoltam pár tehetősebb család aki szereti a szépet csak éppen ideje nincs hozzá vagy egyszerűen lusta talán szívesen fizetne a szépért. Mit gondoltok van erre igény, illetve érdemes e és ha igen milyen képzést megcsinálni előtte?

jún. 11. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az kell hogy számlaképes legyél hivatalosan. A NAV ezt nézi.
jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá képzettség referenciád legyen.
jún. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt végzettség nélkül is lehet csinálni.

De neten utána lehet nézni, TEÁOR-szám alapján.

A növénytermesztési szolgáltatás kézi erővel szakmakódja: 016102. Ebbe belefér, amit csinálni szeretnél.

De úgyis szükséged lesz valami könyvelőre, beszélj eggyel, ő mindennek utána tud nézni.

Nagyon nem éri meg, mert havonta kell egy minimum összeget befizetni, amit nem feltétlenül tudsz megkeresni, ha csak úgy ritkán dolgozol.

jún. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!