Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ezekre az elektromos láncfűrés...

Ezekre az elektromos láncfűrészekre megéri ennyi pénzt kiadni?Érnek egyáltalán annyit amennyi + összegbe kerülnek pl kb30-35eft képest? Makita UC4041A és Bosch UniversalChain 40

Figyelt kérdés

[link]

[link]



jún. 4. 17:50
 1/9 A nagy Levin ***** válasza:
A Boschról nem tudok nyilatkozni, de hasonló Makitám van, azzal meg vagyok elégedve. Persze attól függ, mire akarod használni.
jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Makita van nekünk is. Legalább 20 ève vágjuk vele a mèter fát. Bőven jól bírja, megèri az árát.
jún. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok, nekünk ilyesmi van [link]
jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aldiban vásároltam egy láncfűrészt tíz éve. Azóta vágom a fát.


elárulom a titkokat:

állandóan legyen olaj a lánckenéshez....


nem szabad szöget(vasat) vágni...


nem adom kölcsön...


nos így örökké tart(20 ezer Ft volt)

jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én videókat nézegettem, és a hangjukat figyeltem, meg hogy mennyire haladósak ehhez képest. Aztán vettem egy Strauss csodát, közben szerencsésen kiderült, hogy nekünk nem is éri meg fával tüzelni (egy hatalmas cserépkályha van, iszonyú meleg lenne körülötte, a szomszédos helyiségekben meg so-so, cserébe foglalkozni kell vele, pihent fa kell, és még így is meg-meg kell bontogatni tisztogatni). Ez is megy. Igaz, a féket ki kellett szednem belőle, mert folyamatosan fogott, ezzel meg is szűnt melegedni, az ereje is megjött. Azóta már csak azért van, hogy legyen mit koszba vinni, tuskó kiszedés rendszerint. Nem egy erőgép, de gyepálni elmegy. Volt 8k, most lehet vagy 15. Ha köbmétereket kugliznék vele évente, már nem lenne velünk, meg lehet én se, vagy legalábbis őszebb lennék. A Makiták hang alapján simán hozzák egy jobbféle farmer kategóriás fűrész teljesítményét, és cserébe max 7-8 egyszerű és filléres hibalehetőség van bennük, amik nagyritkán jönnek elő.
jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor Makita lessz!
jún. 5. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Méterfát csak benzinessel érdemes vágni. Dirib-darabokhoz, barkácsoláshoz meg bármelyik elektromos megteszi.
jún. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy benzinesből negyedmilla alatt csak a műhelyasztalra veszel rendszeres vendéget a szükséges tényleges teljesítményűek közül.
jún. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan, akinek pont ezekre van szüksége. Viszont a kérdező nem írta, hogy ő konkrétan mire akarná őket használni.

De úgy általánosságban, ez mindkettő az adott márka alja, tehát hobbigép olyan célra, hogy ilyen is legyen otthon, ha 1-2 fadarabot el kellene vágni. De ilyen célra meg egy 10 E Ft-os piaci gép is megteszi.

Komolyabb fűrészelésre meg egyik se alkalmas, csak egy jobb kínai gép minőségét érik el. Márkán belül is nem véletlenül vannak kétszer (v. többször) ennyibe kerülő típusok.

jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!